Allegria rc offroad cars pro čtyři Jihlava

Značka: Allegria Náš kód: 100000228384

Partnerský prodej

Allegria rc offroad cars pro čtyři Jihlava

Představujeme zážitkový poukaz RC offroad cars pro čtyři, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

1840

1 840 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100000228384

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz RC offroad cars pro čtyři, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Jihlava

Průběh: ve sjednaný termín se dostavíte na Ve sjednaný termín se dostavíte na naši základnu ve Vílanci u Jihlavy, instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Dále Vás čeká krátká instruktáž z ovládání modelů a chování při samotné jízdě. Následně již přeberete dálkový ovladač a můžete začít trénovat a závodit. Instruktor je Vám po celou dobu zážitku k dispozici a dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání RC modelů.

Balíček obsahuje: zapůjčení kvalitního závodního RC modelu ShortCourse v poměru 1:10 a dálkového ovladače pro každého; přípravu dráhy, zapůjčení baterie + náhradní baterie, nabíječky (100% energie po celou dobu zážitku); instruktáž, stan 3×3 metry a posezení u dráhy – lavicové sety; údržbu modelů po ukončení zážitku – omytí, promazání, úklid,dobytí baterií apod.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Sezóna: celoročně

Počet osob: 4

Doprovod: je možný

Počasí: má vliv (zážitek nelze čerpat při teplotě pod 5 st. C, sněhové pokrývce či dešti, lehký déšť nebrání využití zážitku)

Zdravotní stav: dobrý fyzický i psychický stav. Řidič RC modelu nesmí být pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek.

Oblečení: doporučujeme oblečení dle aktuálních klimatických podmínek, pevné boty

Poznámka: k dispozici je dráha se spoustou skoků a zatáček na hliněném povrchu. K dispozici je až 7 modelů aut, po domluvě je možné na místě dokoupit čas strávený na dráze, ale i zapůjčení modelu pro dalšího závodníka. Zážitek je možné uskutečnit 6 dní v týdnu, od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 hodin, v sobotu ideálně od 8:00 do 15 hodin. Objednávky termínů (uskutečnění zážitku) je ideální poptávat 7–30 dní předem. Užijte si autentické fotografie v naší fotogalerii.

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Kraj Vysočina
Určení muž