Allegria relaxační víkend

Allegria relaxační víkend


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Představujeme zážitkový poukaz Relaxační víkend, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

5080
5 080 Kč
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100002309915

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Relaxační víkend, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Mariánské Lázně

Průběh: Po příjezdu na místo se přihlásíte na recepci, kde se dozvíte důležité informace k Vašemu pobytu.

Balíček obsahuje: poukázku v hodnotě 5080,– Kč. Můžete ji využít ve Spa & Wellness Hotelu Harmonie například na tento balíček služeb: ubytování v rodinném wellness hotelu pro 2 osoby na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji. Pokoje jsou standardně vybaveny sprchou/WC, telefonem, bezdrátovým připojením k internetu (WiFi), SAT/TV, vysoušečem vlasů a zabudovaným trezorem. 4× snídaně formou bufetu. 1 hodina sauny pro 2 osoby. 2× aroma masáž (25min), 2× termoterapie (15min). Relaxace na venkovních lehátkách u hotelového jezírka, parkování na hotelovém parkovišti.

Balíček neobsahuje: služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu. Na místě je hrazen místní poplatek za pobyt městu Mariánské Lázně ve výši 21,–/den/os. Poplatek se nevztahuje na osoby do 18 let věku.

Sezóna: celoročně

Počet osob: 2

Doprovod: není možný

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav

Oblečení: pohodlné

Poznámka: hotel se nachází v příjemném prostředí 1,5 km od Mariánských Lázních. Závaznou rezervaci je možné zrušit bez stornopoplatků 11 dní předem.

Platnost poukazu do: 31.12.2020

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Karlovarský kraj
Určení pár