Allegria rodinný pobyt v Jizerských horách

Značka: Allegria Náš kód: 100015290001

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Allegria rodinný pobyt v Jizerských horách

Představujeme zážitkový poukaz Rodinný pobyt v Jizerských horách, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

11480

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100015290001

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Rodinný pobyt v Jizerských horách, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Frýdlant v Čechách

Průběh: po příjezdu do hotelu odevzdáte poukaz na recepci a poté Vás už čeká: bohatá snídaně formou švédských stolů, kterou Vám rádi zaneseme i na pokoj, neomezený vstup do Wellness&Spa zóny a na všechna sportoviště po celou dobu pobytu. Dále také večeře či posezení ve stylové hotelové vinárně či radovánky na venkovním dětském hřišti. check in od 16:00, check – out: 11:00. Rezervaci Paraboloidu či místa ve vinárně je potřeba učinit při objednání termínu pobytu.

Balíček obsahuje: poukázku v hodnotě 11 480,– Kč. Můžete ji využít v designovém Spa Hotelu Antonie****superior například na tento balíček služeb: 2× ubytování pro 2 osoby, 2× ubytování dítě, 2× snídaně pro 2 dospělé osoby a dítě, 2× večeře formou bohatého tematického rautu, nebo vícechodového menu pro 2 dospělé osoby a dítě – variantu nelze zvolit, servírování večeře závisí na obsazenosti hotelu, hosté budou informování při příjezdu na hotelové recepci, neomezený vstup do Wellness&Spa, neomezený vstup do Sport zóny, dětskou postýlku.

Balíček neobsahuje: služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Sezóna: celoročně

Počet osob: 2 dospělí + 1 dítě 3–12 let

Doprovod: není možný

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav

Oblečení: pohodlné

Poznámka: dítě 0–3 roků má pobyt zdarma. V případě, že se zážitku má účastnit druhého dítěte ve věku od 3 do 12 let, je nutné uhradit na místě doplatek (ve výši cca 1500,–) po domluvě s dodavatelem. Hotel je zcela nekuřácký. Zákaz platí také pro elektronické cigarety.

Platnost poukazu do: 31.12.2020

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Liberecký kraj
Určení děti