Allegria rodinný pobyt v Jizerských horách

Allegria rodinný pobyt v Jizerských horách

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Představujeme zážitkový poukaz Rodinný pobyt v Jizerských horách, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis
11 480 Kč
Partner: Allegria

Skladem u partnera 5+ kusů

3.3. - 4.3. při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Allegria

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100015290001

Popis

Představujeme zážitkový poukaz Rodinný pobyt v Jizerských horách, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Frýdlant v Čechách

Průběh: Po příjezdu do hotelu odevzdáte poukaz na recepci a poté Vás už čeká: bohatá snídaně formou švédských stolů, kterou Vám rádi zaneseme i na pokoj, neomezený vstup do Wellness&Spa zóny a na všechna sportoviště po celou dobu pobytu. Dále také večeře či posezení ve stylové hotelové vinárně či radovánky na venkovním dětském hřišti. check in od 16:00, check – out: 11:00. Rezervaci Paraboloidu či místa ve vinárně je potřeba učinit při objednání termínu pobytu.

Balíček obsahuje: Poukázku v hodnotě 11 480,– Kč. Můžete ji využít v designovém Spa Hotelu Antonie****superior například na tento balíček služeb: 2× ubytování pro 2 osoby a ubytování dítě, 2× snídaně pro 2 dospělé osoby a dítě, 2× večeře formou bohatého tematického rautu, nebo vícechodového menu pro 2 dospělé osoby a dítě (variantu nelze zvolit, servírování večeře závisí na obsazenosti hotelu, hosté budou informování při příjezdu na hotelové recepci). Neomezený vstup do Wellness&Spa. Neomezený vstup do Sport zóny. Dětská postýlka.

Balíček neobsahuje: Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Sezóna: Celoročně.

Délka trvání zážitku: 3 dny/2 noci.

Počet osob: 2 dospělí + 1 dítě 3–12 let.

Doprovod:

Počasí:

Zdravotní stav: Příznivý zdravotní stav.

Oblečení: Záleží na vás.

Poznámka: Dítě 0–3 roků má pobyt zdarma. V případě, že se zážitku má účastnit druhého dítěte ve věku od 3 do 12 let, je nutné uhradit na místě doplatek (ve výši cca 1500,–) po domluvě s dodavatelem. Hotel je zcela nekuřácký. Zákaz platí také pro elektronické cigarety.

Platnost poukazu do: 31.12.2021

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.