Allegria s koloběžkou za Letopisy Narnie

Značka: Allegria Náš kód: 100002818026

Partnerský prodej

Allegria s koloběžkou za Letopisy Narnie

Představujeme zážitkový poukaz S koloběžkou za Letopisy Narnie, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

1400

1 400 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz S koloběžkou za Letopisy Narnie, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Děčín

Průběh: poté, co předáte poukaz v půjčovně sportovního vybavení v centru Děčína, Vám předáme přilbu, zámek, mapu s průběhem cesty a podrobně Vám i trasu výletu popíšeme a cestou na start i ukážeme. Pak Vás i s koloběžkami odvezeme naším mikrobusem cca 30 minut ke vstupu do skalního města v Tisé. Vybavíme Vás zde vstupenkami a je jen na Vás, jak dlouho strávíte pěším výletem v tomto unikátním skalním labyrintu. Námi doporučený okruh zabere asi 2 hodiny. Následuje samotný koloběžkový sjezd. Celodenní výlet končí předáním koloběžek do půjčovny.

Balíček obsahuje: zapůjčení 2 ks koloběžek Kostka, 2 x lahev vody 0,5 l, mapa, doprava z Děčína do místa startu v Tisé, 2 x vstup do Tiských stěn.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: květen – září

Počet osob: 2

Doprovod: není možný

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav

Oblečení: pohodlné, sportovní oblečení

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Ústecký kraj
Určení muž