Allegria simulovaný let se stíhačkou F16 - 90 min. Praha

Značka: Allegria Náš kód: 100000635447

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Allegria simulovaný let se stíhačkou F16 - 90 min. Praha

Představujeme zážitkový poukaz Simulovaný let se stíhačkou F16 – 90 min., který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

4940

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100000635447

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Simulovaný let se stíhačkou F16 – 90 min., který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Praha

Průběh: na místo konání přijďte prosím 15 minut před rezervovaným časem. Po příchodu na místo konání předáte na recepci svůj zážitkový poukaz. Pak Vás čeká seznámení se simulátorem. Vzlet ze základny do operačního prostoru s nácvikem základních akrobatických prvků a přistání na základně. Zvládnete-li pilotáž samotného letounu, je možné v rámci zbývajícího času vyzkoušet i tréninkový sestřel vzdušného cíle. Dále pak máte prostor pro osvojení základních útočných a obranných manévrů. Naučíte se také obsluhovat radar v letadle, zaútočit na vzdálené vzdušné cíle nebo shodit bomby na vybraný pozemní cíl. Zažijete ostrý vzlet na cíl, který míří do vašeho vzdušného prostoru. Bude ho nutné identifikovat a v případě rozkazu vrchního velení se s ním vypořádat.

Balíček obsahuje: 90 minut letu v F16 Fighting Falcon, prohlídka všech 8 simulátorů v centru, 15 minut na vyzkoušení řízení simulátorů RC modelů na velké projekci.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Sezóna: celoročně

Počet osob: 1

Doprovod: až 3 osoby, létat smí jen držitel poukazu

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav

Oblečení: pohodlné

Poznámka: otevřeno je od ST do SO.

Platnost poukazu do: 31.03.2020

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Praha
Určení muž