Allegria soukromá off-road expedice

Značka: Allegria Náš kód: 100002381789

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Allegria soukromá off-road expedice

Představujeme zážitkový poukaz Soukromá off-road expedice, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

6990

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002381789

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Soukromá off-road expedice, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Ústecký kraj

Průběh: po příchodu na místo setkání předáte průvodci zážitkový poukaz. V terénním voze vás vezmeme na nejzajímavější a málo známá místa severozápadních Čech dle vámi zvoleného výletu. Vybrat si můžete v sekci otázky a odpovědi. Zvolený výlet nahlaste při rezervaci termínu. Po celou dobu vám bude k dispozici průvodce a jeho nezapomenutelné vyprávění. V průběhu výletu si uděláme půlhodinovou přestávku na jídlo, po jeho skončení vás opět zavezeme na místo setkání.

Balíček obsahuje: 4–5 hodinový soukromý výlet v off-road voze pro 2 až 6 osob s programem dle individuální domluvy s průvodcem, služby průvodce po celou dobu výletu a jeho poutavé vyprávění.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, stravu, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: celoročně (po – pá)

Počet osob: 2–6

Doprovod: maximální počet osob na poukaz je 6.

Počasí: má vliv – více informací v poznámce.

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav

Oblečení: outdoorové, pevná obuv.

Poznámka: v případě nepříznivých klimatických podmínek může po domluvě dojít k drobné změně programu výletu tak, abyste si jej užili na maximum (např. v případě špatné viditelnosti nahradíme vyhlídková místa jinou atraktivní lokalitou). V případě extrémně nepříznivého počasí bude domluven náhradní termín.

Platnost poukazu do: 31.03.2020

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Ústecký kraj
Určení muž