Allegria staňte se kapitánem všech moří

Značka: Allegria Náš kód: 100001758104

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Allegria staňte se kapitánem všech moří

Představujeme zážitkový poukaz Staňte se kapitánem všech moří, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

19900

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100001758104

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Staňte se kapitánem všech moří, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Praha a Chorvatsko

Průběh: nejprve Vás čeká 3denní teoretický kurz v Praze. Díky našim zkušeným a poutavě vyprávějícím lektorům začnete o jachtingu přemýšlet v širších souvislostech a danou problematiku si tak snáz zapamatujete. Vašim skvělým pomocníkem budou přehledná výuková skripta, kam si během přednášky můžete psát poznámky. Po kapitánských zkouškách následuje praktická část v Chorvatsku. Trvá týden a naučíte se vše potřebné pro to, abyste mohli sami ovládat loď. Každý manévr se neustále opakuje, abyste si ho dostatečně zažili. Pro využití zážitku je nutná lékařská prohlídka – Osvědčení o zdravotní způsobilosti.

Balíček obsahuje: poukázku v hodnotě 19 900,– Kč. Můžete ji využít u společnosti Yachtcharter, s.r.o. například na tyto služby: 3denní teoretický kurz (vč. skript a výukových materiálů) s občerstvením, týdenní praktická část v Chorvatsku vč. ubytování od soboty do soboty na lodi.

Balíček neobsahuje: závěrečnou zkoušku, dopravu na místo konání teoretické i praktické části zážitku, stravu v Chorvatsku, lékařskou prohlídku, kolek 500 Kč.

Sezóna: duben – říjen

Počet osob: 1

Doprovod: není možný

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: příznivý, Osvědčení o zdravotní způsobilosti vydané pověřeným lékařem MD ČR (viz fotogalerie u zážitku na webu), ne starší 3 měsíce od podání žádosti.

Oblečení: pohodlné (více v položce

Poznámka: zážitek je možné bez stornopoplatků zrušit 40 dní před závazným termínem. Min.věk účastníka je 18 let. Měsíc před odjezdem do Chorvatska se s provozovatelem domluvíte na dopravě (po vlastní ose či vypraveným autobusem). Kapitánské zkoušky probíhají většinou 1 – 2 týdny po teoretickém kurzu v Praze u Zindulky (pod dozorem Ministerstva Dopravy ČR). Uchazeč je testován z navigace, meteorologie, plavebního provozu na moři (COLREG), z plavební nauky, základů jachtařské angličtiny a zdravovědy. Teorie se účastní cca 25 osob, plavby max. 6 + kapitán.

Platnost poukazu do: 31.03.2020

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Praha
Určení muž