Allegria vaše proměna se stylistkou Lenkou Zelenohorskou Praha

Značka: Allegria Náš kód: 100003301039

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerNovinka

Allegria vaše proměna se stylistkou Lenkou Zelenohorskou Praha

Představujeme zážitkový poukaz Vaše proměna se stylistkou Lenkou Zelenohorskou, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

6500

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003301039

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Vaše proměna se stylistkou Lenkou Zelenohorskou, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Praha

Průběh: setkání je koncipováno formou zážitku, abyste si odpočinuli, užili si jiný způsob nakupování, a dozvěděli se, jak být krásné. Lenka Vás přivítá v Ateliéru stylu a krásy se sklenkou Prosecca, posadíte se v salonu a budete si povídat o módě, o Vašem stylu, o líčení, a spoustě dalších věcí, týkajících se oblečení a šatníku. Získané vědomosti si hned vyzkoušíte v praxi. Součástí Ateliéru je i butik s italskou módou. V mém butiku zažijete jiný rozměr nakupování. Zábavu, relaxaci, výběr, kvalitu, spokojenost a radost. Lenky přístup a zkušenosti Vám umožní si vybrat a nakoupit kvalitní a slušivé oblečení. Na Italech miluje jejich jedinečný vytříbený vkus a cit pro design. Z italských značek vybírá pouze ty, které českým ženám sluší a vyhovují jejím postavám. Proto v butiku najdete široký výběr módních stylů, i velikostí, od velikosti 34 až po velikost 44. Nakupování s Lenkou Vás bude bavit a budete se cítit hýčkané!

Balíček obsahuje: určíme typ Vašeho módního stylu a vysvětlíme si styl oblékání podle autorské stylové typologie. Naučíme vás kombinování dle unikátní metody „kapsle 3–2–1“; poznáte Vaše skutečné proporce a naučíte se vidět detaily, které tvoří jedinečný celek (obraz); analýza barev, které se k Vám hodí; doporučení konkrétních druhů oblečení pro sestavení základního šatníku; doporučení vlasového sestřihu a barvy vlasů, ve spolupráci s kadeřníkem; osvojíte si vhodné střihy oblečení, které vylepší vaši postavu; zážitek probíhá v Ateliéru stylu a krásy, kde si vyzkoušíte doporučené kombinace a druhy oblečení; získáte možnost koupit si módní oblečení od italských návrhářů, ušité přímo v italských dílnách; uplatnění kreditu 3.000 Kč na nákup; obdržíte přesný popis Vašeho jedinečného stylu a získáte podrobný návod, jak si budovat slušivý šatník.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: celoročně (PO – PÁ)

Počet osob: 1

Doprovod: po domluvě

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: příznivý

Oblečení: které běžně nosíte

Poznámka: minimální věk účastníka je 16 let.

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Praha
Určení žena