Allegria výcvik se speciální jednotkou S.W.A.T.

Značka: Allegria Náš kód: 100000168063

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Allegria výcvik se speciální jednotkou S.W.A.T.

Představujeme zážitkový poukaz Výcvik se speciální jednotkou S.W.A.T., který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

3000

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100000168063

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Výcvik se speciální jednotkou S.W.A.T., který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Benátecká Vrutice

Průběh: po příjezdu do výcvikového prostoru zažijete ukázkový výcvik speciálních jednotek S.W.A.T. s taktickými a praktickými cvičeními. Po několika úvodních informacích shlédnete instruktážní video a pak už přejdete k samotnému výcviku. Oblečete si kompletní výstroj člena jednotky a naučíte se zacházet se zbraněmi, jak se ubránit útoku, jak použít předměty každodenního užití jako obrannou zbraň. Na závěr si pod dohledem profesionálů vyzkoušíte vše při fingované akci – osvobození rukojmí nebo drogovou razii. Výběr akce je na instruktorovi.

Balíček obsahuje: akce ve výcvikovém prostoru, úvodní informace a instruktážní video, zapůjčení kompletní výstroje, vedení zkušených instruktorů skutečných speciálních jednotek, cvičné zásahy, skupinové foto na památku.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Sezóna: celoročně

Počet osob: 1

Doprovod: není možný

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: minimální věk účastníků 18 let. Nevhodné pro zájemce s nemocemi srdce a krevního oběhu

Oblečení: pohodlné, kompletní výstroj Vám bude zapůjčena

Poznámka: zážitek se koná ve skupině max. 20 osob 1× za měsíc obvykle v sobotu. Při rezervaci termínu můžete zažádat o objednání DVD záznamu (sestříhaný záznam za 2000,– Kč – úhrada na místě konání). Zrušení termínu bez stornopoplatků je možné 1 týden před závazně sjednaným termínem.

Platnost poukazu do: 30.06.2021

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Středočeský kraj
Určení muž