Allegria víkend pro seniory Mšené-lázně

Značka: Allegria Náš kód: 100002584110

Partnerský prodej

Allegria víkend pro seniory Mšené-lázně

Představujeme zážitkový poukaz Víkend pro seniory, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

7290
7 290 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Víkend pro seniory, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Mšené-lázně

Průběh: po příjezdu na místo konání předáte svůj poukaz na recepci, kde obdržíte časové rozvržení jednotlivých procedur. Doporučený příjezd na pobyt mezi 11:00 – 12:00 hod., ukončení pobytu do 12:00 hod. Plná penze je zahájena obědem v den příjezdu a obědem ukončena v den odjezdu.

Balíček obsahuje: poukaz v hodnotě 7.290,– Kč (mimosezona), který můžete uplatnit u partnera Lázně Mšené. V této hodnotě můžete využít: 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pro dvě osoby, plná penze – stravování formou švédských stolů včetně bohatého salátového bufetu, moučníků a příloh. Zahájení pobytu obědem, ukončení pobytu obědem. Relaxační procedury – 1× koupel s Himalájskou solí, 1× Bylinková koupel z Lázní Mšené, 1× klasická masáž zad, 1× vulkanpack (záda), 1× parafínový zábal na ruce + zapůjčení vybavení na pétanque, ping-pong, kuželky, zapůjčení kol nebo holí na Nordic Walking, venkovní posilovna, letní sluneční lázně s lehátky, wifi připojení a internetový point.

Balíček neobsahuje: služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu

Sezóna: 1.11.2018 – 31.3.2019

Počet osob: 2

Doprovod: je možný na základě předchozí dohody za úhradu

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: dobrý zdravotní stav, seznámení a souhlas s VOP Lázně Mšené, a.s. uvedenými na www.msene.cz

Oblečení: pohodlné, outdoorové i společenské

Poznámka: pobyt je možné absolvovat kdykoliv během týdne, (zahájení pobytu obědem, ukončení obědem). Závaznou rezervaci termínu je možné bez poplatků zrušit 14 dní před jejím konáním.

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Ústecký kraj
Určení pár