Allegria wellness noc na zámku pro dva

Značka: Allegria Náš kód: 100002947042

Partnerský prodej

Allegria wellness noc na zámku pro dva

Představujeme zážitkový poukaz Wellness noc na zámku pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

4200
4 200 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002947042

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Wellness noc na zámku pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Praha

Průběh: po příjezdu předáte svůj zážitkový poukaz na recepci, kde se domluvíte na detailech pobytu (časovém harmonogramu). Následně budete odvedeni na Váš pokoj, kde pro Vás bude připravené lehké občerstvení. Pak už záleží pouze na Vás, jak strávíte společné chvilky. Večer můžete vyrazit do zámeckého parku, potrénovat golf na místním cvičném hřišti nebo prostě relaxovat v sauně nebo ve whirlpoolu.

Balíček obsahuje: poukázku v hodnotě 4200,– Kč. Můžete ji využít ve wellness & golf hotelu Chateau St. Havel **** například na tento balíček služeb: ubytování pro dva se zámeckou snídaní na jednu noc, lehké občerstvení při příjezdu, privátní sauna (50 min) nebo privátní whirlpool (50 min).

Balíček neobsahuje: služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu

Sezóna: celoročně

Počet osob: 2

Doprovod: není možný

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: příznivý zdravotní stav

Oblečení: společenské

Platnost poukazu do: 30.06.2020

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Praha
Určení pár