Poukaz Allegria - jak se vaří pivo U Medvídků Praha 1

Značka:

Partnerský prodej

Poukaz Allegria - jak se vaří pivo U Medvídků Praha 1

Představujeme zážitkový poukaz Jak se vaří pivo U Medvídků, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis

10000
10 000 Kč včetně DPH

  Náš kód: 100000228056

Popis

Popis produktu

Představujeme zážitkový poukaz Jak se vaří pivo U Medvídků, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Praha 1

Průběh: dostavíte se na místo konání a předáte svůj poukaz. Zážitek začíná v 8:00. Vaření piva trvá 9 hodin a zahrnuje celý proces od vystírání přes rmutování, zcezování až po chmelovar a následné chlazení mladiny a zakvašování.

Balíček obsahuje: pro tři osoby: vaření piva (50 l), asistenci a výuku sládka po celou dobu vaření, prohlídku Medvídkovského minipivovaru, pivovarskou svačinu (utopenec, tlačenka, škvarková pomazánka, pivní sýr), ochutnávku piv z minipivovaru/ OLDGOTT , „1466“,XBEER-33, oběd (vepřová krkovice na tmavém pivu se šťouchanými brambory, kávu + pivní zmrzlinu), nealkoholické nápoje po celý den, pracovní upomínkové tričko, certifikát o absolvování akce. Uvařené pivo si můžete odnést.

Balíček neobsahuje: dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: do 30.6.2019

Počet osob: 3

Doprovod: není možný

Počasí: nemá vliv

Zdravotní stav: příznivý (bez projevů alergických reakcí na chmel či jiné přísady potřebné pro výrobu piva).

Oblečení: pohodlné

Poznámka: za příplatek na místě je možné dokoupit např. možnost stáčení piva do lahví s patentním uzávěrem, výroba etiket, zajištění dopravy uvařeného piva včetně vyřízení celních náležitostí, zajištění programu v cizím jazyku / angličtina,ruština,němčina /, ubytování v hotelu U Medvídků. Na místě je možné domluvit se na pronájmu micro-pivovaru, nebo ruční pumpy. Minimální počet účastníků je 1 a maximální 4.

Platnost poukazu do: 31.12.2019

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Region Praha
Určení muž