Stips.cz Zážitková střelba ze sedmi zbraní

Stips.cz Zážitková střelba ze sedmi zbraní

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Akce
Láká vás střelba, ale nemáte zbrojní průkaz? Nevadí! S námi si můžete vyzkoušet sedm zbraní i bez něj! Čeká na vás vůně střelného prachu, ostré náboje a zážitek, na který jen tak nezapomenete. Odjistit, namířit a pal! Zážitková střelba ze sedmi zbraní je něco, na co jen tak nezapomenete. Celý popis
Partner: Stips.cz
3 990 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Platí do 23.2.2022 nebo do vyprodání

Skladem u partnera 5+ kusů

1.2.2022 - 2.2.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Stips.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100039372735

Popis

Střelecký balíček, se kterým se trefíte do černého

Zbrojní průkaz sice nevlastníte, ale i přes to byste chtěli zažít nevšední den provoněný střelným prachem? Máme pro vás jedinečnou ochutnávku zážitkové střelby ostrými náboji. Připravte se na 7 dlouhých zbraní a 70 nábojů, které z nich můžete vypálit. Čeká vás například americká útočná puška M4, sovětská karabina Simonov s optikou nebo slavná ruská útočná puška AK 74. Prověřte svou mušku a soustředění se střeleckým balíčkem, který vás nepochybně nadchne.

Střílet se bude ze skutečných dlouhých zbraní ostrými náboji pod vedením školených instruktorů. Nepotřebujete zbrojní průkaz, stačí přijít s občanským průkazem a můžete si užít vaši zážitkovou střelbu ze sedmi zbraní. Jednoduše přijďte a střílejte!

Pokud byste měli zájem vzít s sebou střílet ještě někoho, je tu pro vás připraven balíček Zážitek pro dva: střelba ze sedmi zbraní.

A pro nadšené střelecké rodiny se tu též něco najde! Vyzkoušejte produkt vám přímo na míru Zážitek pro rodinu: střelba z 9 zbraní.
Průběh zážitku:
Po seznámení s instruktory absolvujete instruktáž a dostanete ochranné pomůcky. Instruktoři Vám představí jednotlivé zbraně a správný způsob střelby. Ostatní už bude jen a jen na Vás.

Lokalita:
Jelen u Kolína

Zážitek obsahuje:
7 zbraní a 70 nábojů Malorážková puška Smith&Wesson – počet ran 20 Česká útočná puška samopal vz. 58 – počet ran 10 Americká útočná puška M4 - počet ran 10 Sovětská karabina Simonov s optikou - počet ran 6 Brokovnice Winchester Defender nebo Mossberg - počet ran 4 Česká malorážka s optikou CZ 455 - počet ran 10 Ruská útočná puška AK 74 - počet ran 10 Instruktor Ochrana zraku a sluchu Pronájem stanoviště

Zážitek neobsahuje:
Dopravu na místo konání Služby a produkty nad rámec balíčku

Sezóna:
Celoroční

Diváci:
Nemají přístup

Počasí:
Nemá vliv

Rezervace:
Alespoň 24 hodin předem

Poznámka:
Zážitek je určen pro muže i ženy, kteří si chtějí vyzkoušet opravdové střílení Min. věk 15 let

Platnost poukazu do: 24. 01. 2023
Součástí zásilky je ozdobná dárková krabička a dárková karta se spoustou úžasných zážitků.