Balada Coffee Ecuador 250 g zrnková káva

Balada Coffee Ecuador 250 g zrnková káva

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Balada Coffee Ecuador. Velkou zajímavostí kávy z Ekvádoru je její pestrobarevnost a rozmanitost. To je dáno především variací rozdílných ekosystému v rámci celé země, neboť Ekvádor se rozprostírá od Amazonie, přes horské hřebeny And až po ostrovní Galapágy. . Celý popis
219 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Vivantis

Skladem u partnera 3 kusy

1.12.2021 - 2.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Vivantis

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100057108880

Popis

Balada Coffee Ecuador. Velkou zajímavostí kávy z Ekvádoru je její pestrobarevnost a rozmanitost. To je dáno především variací rozdílných ekosystému v rámci celé země, neboť Ekvádor se rozprostírá od Amazonie, přes horské hřebeny And až po ostrovní Galapágy. 

Konkrétně jsme vybrali vysokohorskou výběrovou 100% arabiku z provincie El Oro. Tato prémiová arabika vyniká svým bohatým plným tělem s podtóny květin, jemnou aciditou a vynikajícím aroma. Ekvádorská provincie „El Oro“ je nejjižnější pobřežní provincií země. Jméno provincie vzniklo na základě historicky významné produkce zlata a dnes je kromě své produkce banánů vyhlášená také pro svojí osobitou a prémiovou kávu druhu arabika. 

Pro tuto kávu jsme zvolili středně tmavé pražení, které nabízí nejlepší rovnováhu mezi ovocitou a aciditou. Za nejvýše položené kávovníky arabiky na světě jsou považovány právě ty v Ekvádoru. Ekvádor je jednou z mála jihoamerických zemí, pěstujících arabiku i robustu. Nejlepší káva z arabiky pochází ze svahů And.

Složení:

Káva Arabika.

Balení:

250 g