Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12154483

FitStream lyofilizované ovoce - Ostružiny 400g

FitStream lyofilizované ovoce - Ostružiny 400g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Ostružiny 400g balení. Premiové mrazem sušené ovoce je 100% přírodní ovoce, ze kterého byla odstraněna voda. Je vysušené do křupava, zachovává si vůni, barvu, chuť a až 98 % výživových hodnot. Bez přidaného cukru a konzervantů. Celý popis
1 199 Kč
Prodává FitStream
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 199 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

22.8.2022 - 23.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Fit balíčky FitStream obsahují 100% mix mrazem sušeného ovoce.

Mrazem sušené (lyofilizované) ovoce je 100% čisté ovoce, sušené ve speciálních komorách při teplotě –60 °C ve vakuu. Z ovoce je odstraněna voda. Je téměř identické s čerstvým ovocem. Zachovává si až 98 % výživových hodnot čerstvého ovoce.

Procesem lyofilizace zpracováváme pouze prvotřídní ovoce nejvyšší jakosti. Na výrobu 1 kg mrazem sušeného ovoce FitStream je třeba zpracovat 8–10 kg čerstvého ovoce.

Mrazem sušené ovoce je lehké a neklade téměř žádné požadavky na skladování. Je ideální k použití s mixérem FitStream E1, takže si svá oblíbené smoothie, sorbety, míchané proteinové nápoje a dětskou stravu můžete vychutnat kdekoli. Ovoce je vhodné i do müsli a jogurtů, nebo se konzumuje přímo jako křupavý snack výrazné ovocné chuti a vůně.

Mrazem sušené ovoce FitStream je RAW, bez přidaného cukru, konzervantů, je vhodné pro vegany, je GMO FREE, má vysoký obsah vitamínů.