Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11763237

Nupreme Auricularia extrakt 100 kapslí

Nupreme Auricularia extrakt 100 kapslí

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Výprodej
Houba s širokospektrálními účinky na celý organizmus, v TČM využívaná především pro vyživení krve a podporu střevních pohybů. Celý popis
Ušetříte 100 Kč 499 Kč
399 Kč
Prodává Nustore.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 100 Kč 499 Kč
399 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

16.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
16.8.2022 - 17.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Auricularia byla vypěstována v čínské provincii Kuang-tung, která je považována za oblast s nejlepšími enviromentálními podmínkami v Číně. Abychom měli absolutní jistotu o její kvalitě, byla testována v ČR na přítomnost mikroorganizmů a těžkých kovů.

Za své české jméno Jidášovo ucho vděčí Auricularia křesťanskému výkladu, podle něhož se Jidáš, zrádce Ježíše, oběsil na kmeni bezu, na němž posléze začaly růst houby tvaru ušního boltce. Auricularia je jedna z nejstarších jedlých hub a v Číně se pěstuje již cca 1.500 let. Je ceněná zejména jako zdroj melaninu, což je mimo jiné velmi silný antioxidant, který bojuje proti volným radikálům.

Kdy užívat?

Jidášovo ucho si dejte kdykoliv, když na sobě zpozorujete tyto příznaky:

  • problémy s oběhovým systémem
  • vysoká hladina krevních tuků
  • záněty, zjm. kožní či slizniční
  • oslabenou imunitu
  • oslabená střevní peristaltika
  • křeče či hemoroidy

Jak užívat?

Auricularii je vhodné užívat 3 týdny v měsíci a 1 týden vynechat, nebo 5 dní v týdnu a 2 dny pauza, nejlépe 20 minut před jídlem, zapít neperlivou vodou nebo čajem.

Dospělí: 2–3 tobolky denně

Děti: 1 tobolka denně

Houba se vhodně doplňuje s vitaminem C, který podporuje její účinky.

NEUŽÍVEJTE AURICULARII, KDYŽ…

si procházíte akutním onemocněním (např. chřipkou, angínou, zánětem průdušek atd.), máte alergii na houby nebo užíváte léky na snížení srážlivosti krve (např. Warfarin). Pokud máte jakékoli pochybnosti, navštivte svého lékaře, nebo to zkuste nejprve online v naší bezplatné poradně.

Odkud Auricularia značky Nupreme pochází?

Je to možná zvláštní, ale právě tato informace je u běžných distributorů k nedohledání. My v Nupreme vám ale můžeme říci, že náš extract NUPREME pochází z ekologické produkce na severozápadu čínské provincie Kuang-tung, která je z 85 % pokryta lesy, a je tak oblastí s nejlepšími enviromentálními podmínkami v Číně.

Co obsahuje?

Doplněk stravy Auricularia Nupreme představuje extrakt z plodnice houby s ideálním poměrem účinných látek: 30 % polysacharidů.

Mohu konzumovat i jinak, než v tobolkách?

Auricularia je velmi příjemně aromatická houba, tudíž nemusíte mít strach, že by měla hořkou chuť, jako například reishi. Prášek z tobolek můžete přidat do smoothies, kávy (nepřelívejte vařící vodou!), mléka, teplé čokolády nebo džusu. Oblafnete nejen vzpouzejícího se dospělého, který má na tyhle novoty „svůj názor“, ale také děti. Nezapomeňte však, že se jedná o doplněk stravy, tedy nepodávejte dětem do 3 let.

I tento produkt prošel analýzami

Auricularia extract NUPREME není v BIO kvalitě. To ale neznamená, že bychom mu věnovali menší pozornost. Naopak, protože se jedná o houbu, která do sebe může přirozeně vtahovat toxické látky z okolního prostředí, otestovali jsme ji ve VŠCHT a SVÚOL na přítomnost těžkých kovů a mikrobiologii (tzn. zjištění stavu mikrobů, plísní, kvasinek atd.). Protokoly s výsledky testů si u nás můžete zdarma prohlédnout.