Počet nalezených produktů: 27

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Knihy Domácí krabičková dieta 2 (Alena Doležalová)
208 Kč

Pokračování úspěšného bestselleru Krabičková dieta přináší 300 vyzkoušených jednoduchých receptů na dietní pokrmy, 70 nových jídelníčků, užitečné rady k přípravě krabičkové diety, zkušenosti z domácího krabičkování a tipy jak sestavit vlastní jídelníček.


Knihy Domácí krabičková dieta 3 (Alena Doležalová)
215 Kč

Oba předchozí díly Domácí krabičkové diety – Domácí krabičková dieta a Domácí krabičková dieta 2 se stále těší obrovskému zájmu všech, kteří bojují proti nadbytečným kilogramům, či si chtějí „jen“ ozdravit jídelníček.


Knihy Jídlo jako životní styl II. (Ing. Petr Havlíček, Petra Lamschová)
248 Kč

V knize Jídlo jako životní styl II. najdete podobně jako v

I. díle odpovědi na některé vaše otázky a mnoho nových zajímavých receptů. Každého, kdo se zajímá o zdravý životní styl, napadá mnoho otázek, na které někdy složitě hledá odpověď.


Knihy Jíme zdravě s Fitrecepty II.
389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jíme zdravě s Fitrecepty II. je pokračováním úspěšné kuchařky Jíme zdravě s Fitrecepty.


Knihy Ájurvédské recepty pro zdraví (MUDr. David Frej)
225 Kč

Harmonická strava, vytvářená vhodnou kombinací potravin a koření, je základem návratu k rovnováze organismu. V kuchařce Ájurvédské recepty pro zdraví najdete originální recepty kombinující principy vaření podle ájurvédské medicíny a středomořské stravy.


Knihy Ovládněte svůj metabolismus – kuchařka (Jillian Michaels)
319 Kč

Kniha Ovládněte svůj metabolismus – kuchařka je fenomenální bestseller v oblasti diet od Jillian Michaels, který pomohl již milionům lidí stát se atraktivnějšími a zdravějšími bez toho, aniž by se stali posedlými jídlem nebo cvičením.


Knihy Superpotraviny (Susanna Bingemerová)
240 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V knize Superpotraviny najdete důležité informace o zdravých látkách obsažených v superpotravinách a o jejich fantastických účincích.


Knihy Tak chutná štěstí (Jiří Kuchař, Josef Jonáš)
214 Kč

195 Kč

Akce

V knize Tak chutná štěstí objevíte více než dvě stě receptů, ve kterých hrají hlavní roli nejen populární stévie, ale především přírodní třtinový cukr typu demerara či raw sugar, opomíjená, a přitom velmi cenná melasa, český med nebo sušené ovoce.


Knihy Víme, co jíme - Vědomé vaření (Lenka Žák)
360 Kč

Kniha Víme, co jíme – Vědomé vaření ukazuje čtenářům jak je důležité vědět, co jíme. Autorka Lenka Žák, známá také jako Biolenka, nabízí čtenářům inspiraci, jak můžeme šetřit peníze, své zdraví i přírodu tím, že maximálně využijeme navařené suroviny. Zaměřuje se hlavně na obiloviny.