Airbi TWIN W

88%
Hodnocení: 4,4
Airbi

Airbi TWIN W

88%
Hodnocení: 4,4
Airbi

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Airbi TWIN3 V 1, kromě základní funkce zvlhčování vzduchu je vybaven ionizátorem, který pomáhá čistit ovzduší a také je možnost do přístroje přidávat esenciálí oleje a můžeme tak využívat příznivé účinky aromaterapie. Tento zvlhčovač vám pomůže zajistit optimální klimatické podmínky v domácnosti. Celý popis

2290
4.4 49
2 290 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
1 626 Kč
Skladem 3 kusy

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 853642

Popis

Popis produktu

Vlastnosti

Přístroj Airbi TWIN vám zajistí optimální klimatické podmínky ve vaší domácnosti. Řadí se mezi víceúčelové přístroje – 3 zařízení v 1. Je vybaven 3 funkcemi ionizátorem, který čistí ovzduší, aromaterapie ta vás dokáže příjemně naladit po náročném dni a to přidáním esenciálních olejů a základní funkcí zvlhčování.

Tento ultrazvukový zlhčovač je atraktivní svým nadčasovým desingem.

Zvlhčovač Airbi TWIN vypouští čistou a svěží páru do ovzduší. Pomocí vodního a antibakteriálního filtru zachycuje minerální látky obsažené ve vodě a zabraňuje dalšímu rozptylování těchto částic. Výhodou ultrazvukového zvlhčovače TWIN je vysoký výkon při velmi nízké spotřebě elektrické energie.

Přístroj je vybaven zabudovaným digitálním hydrostatem a teploměrem. Ultrazvukový zvlhčovač Airbi TWIN může pracovat v manuálním nebo automatickém režimu. V manuálním režimu si uživatel nastaví míru vypouštění vodních par ve 3 různých stupních. V automatickém režimu si uživatel na přístroji navolí hodnotu relativní vlhkosti, kterou chce, aby přístroj dosáhl a udržoval.

Mezi další funkce patří nastavitelná doba provozu (časovač), zvuková a optická indikace prázdné nádoby na vodu nebo možnost ovládání přístroje pomocí dálkového ovládače jenž je součástí příslušenství. Náročnější uživatelé ocení vícesměrnou otočnou výstupní trysku, dostatečně velký přehledný LCD displej a snadno plnitelnou nádobu na vodu.

Technické parametry
  • kapacita vodní nádržky: 5 litrů
  • emise páry: 120 – 300 ml/hod
  • určeno pro místnosti: max. 45 m2
  • rozměry: 34,4 × 17,3 × 31,7 cm
  • příkon: 30 W
  • hlučnost: 35 db
  • hmotnost: 2,18 kg
  • barva: bílá

Dále doporučujeme:

Video


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Objem nádrže 5 l
Doporučený prostor 45 m2
Doporučený prostor 120 m3
Ultrazvukový systém ano
Regulace vlhkosti ano
Funkce ionizace ano
Displej ano
Dálkové ovládání ano
Časovač ano
Funkce automatického vypnutí

Funkce automatického vypnutí

ano
Funkce aroma ano
Ovládání

Ovládání

manuální
Maximální hlučnost 35 dB
Mobilní zvlhčovač (kolečko) ne
Šířka 28.5 cm
Výška 33.5 cm
Hloubka 15 cm
Hmotnost (kg) 2.6 kg
Barva

Barva

bílá
Příkon 30 W