Alkywan Disk Beauty pro bio-magnetické koupele na regeneraci pokožky

Alkywan Disk Beauty pro bio-magnetické koupele na regeneraci pokožky


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Disk Alkywan Beauty harmonizuje magnetické pole lidské pokožky. Pravidelné koupele s diskem Beauty vrací pokožce správné bio-magnetické pole. Urychluje proces regenerace pokožky a pomáhá při regulaci tělesné váhy. Celý popis

9000
9 000 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 5 kusů
 

Zboží partnera Alkywan

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031478798

Popis

Popis produktu

Disk Alkywan Beauty harmonizuje magnetické pole lidské pokožky. Pravidelné koupele s diskem Beauty vrací pokožce správné bio-magnetické pole, urychlují proces regenerace pokožky, zlepšují pružnost pokožky a pomáhají při regulaci tělesné váhy.

Disk Alkywan Beauty vychází z modelu Magnetic, a je speciálně upraven tak, aby maximálně působil na vaši pokožku. Bio-magnetické koupele s diskem Beauty jsou vhodné nejen k regeneraci a k relaxaci, ale také jako prevence problémů s pokožkou. Bio-magnetické koupele také čistí, detoxikují a hydratují vaši pokožku.

Disk pracuje na principu bio-magnetoterapie. Obnovuje přirozené bio-magnetické pole a posiluje bioenergetiku pokožky. Vlastnosti disku jsou potvrzeny laboratorními certifikáty ze státních institutů. 

Pro správné užití umístěte disk na počátku napouštění na dno vany.

Disk není zdravotnický prostředek a nenahrazuje lékařskou péči. Disk není určen a schválen pro úpravu pitné vody. Disk vždy umístěte na stabilní a rovné místo bez nebezpečí otřesů nebo silného větru. Chraňte disk před mrazem nebo náhlými změnami teploty. Chraňte disk před extrémními teplotami.

Technické parametry

Šířka 7 cm, výška 5 cm, váha cca. 100 g.

Doprava po ČR ZDARMA


Parametry

Parametry produktu %1% %2%