Alkywan Disk Defender pro harmonizaci vnitřních prostor

Alkywan Disk Defender pro harmonizaci vnitřních prostor

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Disk Alkywan Defender harmonizuje bio-magnetické pole okolního prostředí. V bytě, rodinném domě či kanceláři chrání před vlivy geopatogenních a technogenních zón, které negativně působí na vaše zdraví a imunitní systém. Pomáhá k celkovému uvolnění organismu a rychlejšímu dobití osobních baterií. Celý popis
7 000 Kč
Partner: Alkywan

Skladem u partnera 5+ kusů

22.1 - 25.1 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Alkywan

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031360942

Popis

Disk Alkywan Defender harmonizuje bio-magnetické pole okolního prostředí. V bytě, rodinném domě či kanceláři chrání před vlivy geopatogenních a technogenních zón, které negativně působí na vaše zdraví a imunitní systém. Pomáhá k celkovému uvolnění organismu a rychlejšímu dobití osobních baterií.

Disk pracuje na principu bio-magnetoterapie, obnovuje přirozené bio-magnetické pole a poskytuje tak ochranu před negativními vlivy digitálního znečištění a geopatického stresu všem členům vaší domácnosti. Pozitivně působí také na zvířata i rostliny. Zvyšuje odolnost proti stresu, vylepšuje kvalitu spánku a podporuje správnou funkci imunitního systému. Kompaktní rozměry umožňují snadný transport a diskrétní umístění v prostoru.

Pro správné užití umístěte disk optimálně do středu vnitřních prostor nebo do místnosti ve které trávíte nejvíce času (pracovna, obývací pokoj, ložnice). Disk je možné bez ztráty na funkčnosti umístit i do uzamykatelného šuplíku či do skříně. Magnetická pole prochází všemi nemagnetickými materiály, tak nebude jeho funkce ovlivněna.

Vyzkoušejte i další z řady disků Alkywan.

Disk není zdravotnický prostředek a nenahrazuje lékařskou péči. Nevkládejte disk do vodního prostředí. Disk vždy umístěte na stabilní a rovné místo bez nebezpečí otřesů nebo silného větru. Chraňte disk před mrazem nebo náhlými změnami teploty.

Technické parametry

Šířka 7 cm, výška 5 cm, váha cca. 100 g.

Doprava po ČR ZDARMA