Alkywan Disk Guardian pro harmonizaci osobního prostoru na cestách

Alkywan Disk Guardian pro harmonizaci osobního prostoru na cestách

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Disk Alkywan Guardian harmonizuje bio-magnetické pole v osobním prostoru a je vhodný při cestování v dopravních prostředcích (automobil, atd. ). Magnetickým působením pomáhá stanovit rovnováhu bio-magnetického pole v kabině vozidla a uživatelé tak budou cítit větší pocit komfortu. Celý popis
8 000 Kč
Partner: Alkywan

Skladem u partnera 5+ kusů

29.1 - 1.2 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Alkywan

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100035258484

Popis

Disk Alkywan Guardian harmonizuje bio-magnetické pole v osobním prostoru a je vhodný při cestování v dopravních prostředcích (automobil, atd. ). Magnetickým působením pomáhá stanovit rovnováhu bio-magnetického pole v kabině vozidla a uživatelé tak budou cítit větší pocit komfortu.

Disk Guardian upravuje a harmonizuje prostor kabiny vozidla před škodlivými vlivy silného elektromagnetického pole jak elektrifikovaných dopravních prostředků (elektromobil, elektrobus, trolejbus, vlak, metro, tramvaj), tak i běžných dopravních prostředků se zážehovými a vznětovými motory.

Disk Guardian harmonizuje negativní vlivy digitálního znečištění (Navigační systém, autorádio, Handsfree, mobil, Wi-fi, Bluetooth, GPS lokátory atd.), které mohou mít negativní vliv na imunitní systém.

Disk lze umístit dle typu vozidla, například pod loketní opěrku, do vestavěného držáku nápojů, do odkládací schránky u spolujezdce, nebo do zavazadlového prostoru. 

Disk zvyšuje odolnost proti stresu a podporuje správnou funkci imunitního systému. U řidičů vozidel pozitivně působí na fyzickou i mentální výdrž a pomáhá navýšit i schopnost dlouhodobé koncentrace. Kompaktní rozměry umožňují snadný transport a diskrétní umístění v prostoru.

Disk není zdravotnický prostředek a nenahrazuje lékařskou péči. Nevkládejte disk do vodního prostředí. Disk vždy umístěte na stabilní a rovné místo bez nebezpečí otřesů nebo silného větru. Chraňte disk před mrazem nebo náhlými změnami teploty.

Technické parametry

Šířka 7 cm, výška 5 cm, váha cca. 100 g.

Doprava po ČR ZDARMA