Alkywan Disk Magnetic pro domácí bio-magnetické koupele

Alkywan Disk Magnetic pro domácí bio-magnetické koupele


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Disk Alkywan Magnetic zlepšuje energetický potenciál organismu, pomáhá při obnově správné činnosti krevního oběhu a zlepšuje psychickou pohodu. Je určen pro domácí bio-magnetoterapické koupele. Celý popis

7000
7 000 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Zboží partnera Alkywan

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031403642

Popis

Popis produktu

Disk vytváří pole, které harmonizuje vlastnosti vody a nastoluje rovnováhu bio-magnetického pole těla. Je určen pro domácí bio magnetoterapii, především do koupelí.

Disk Alkywan Magnetic upravuje strukturu koupelové vody, vylepšuje celkový energetický potenciál organismu, pomáhá při obnově správné činnosti krevního oběhu a zlepšuje psychickou pohodu a eliminuje stres. Disk je vhodný pro lidi se sníženou fyzickou aktivitou či se sedavým způsobem života. Bio-magnetická koupel zlepšuje regeneraci kostí, svalů a kloubů, zmírňuje bolest zad, bolest nohou a bolest kolen.

Disk pracuje na principu bio-magnetoterapie. Obnovuje přirozené bio-magnetické pole a posiluje bioenergetiku organismu. Vlastnosti disku jsou potvrzeny laboratorními certifikáty ze státních institutů. 

Pro bio-magnetoterapické koupele v bazénech, vířivkách a velkokapacitních nádrží je určen Disk Alkywan Pool. Pro intenzivní péči o pokožku a její regeneraci je určen disk Alkywan Beauty.

Materiál korpusu je zdravotně nezávadný, odolný proti teplotám a chemikáliím. Kompaktní rozměry umožňují snadný transport. Pro správné užití umístěte disk na počátku napouštění na dno vany.

Disk není zdravotnický prostředek a nenahrazuje lékařskou péči. Disk není určen a schválen pro úpravu pitné vody. Disk vždy umístěte na stabilní a rovné místo bez nebezpečí otřesů nebo silného větru. Chraňte disk před mrazem nebo náhlými změnami teploty. Chraňte disk před extrémními teplotami.

Technické parametry

Šířka 7 cm, výška 5 cm, váha cca. 100 g.

Doprava po ČR ZDARMA


Parametry

Parametry produktu %1% %2%