Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6378640

iHealth bezkontaktní teploměr PT2L

iHealth bezkontaktní teploměr PT2L

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Bezdotykový teploměr využívající infračervenou technologii měření. Velmi rychlý výsledek, za 1 sekundu. Snadno čitelný a přehledný LED displej. Barevná indikace naměřených hodnot. Bezpečné a hygienické měření. Měření do vzdálenosti 3 cm. Vhodný pro měření dětí. Celý popis
Ušetříte 500 Kč 1 199 Kč
699 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 500 Kč 1 199 Kč
699 Kč
Levněji s novou kartou za

28.6.2022 - 29.6.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

iHealth PT2L, bezkontaktní teploměr

iHealth PT2L je velmi přesný a rychlý teploměr, který pro změření tělesné teploty nepotřebuje žádný dotyk s vaší pokožkou. Měření probíhá za pomoci několika senzorů, které vám prozradí přesnou teplotu již do 1 sekundy.

  • Velmi snadné a hygienické měření
  • Vhodný pro měření teploty vašich dětí
  • Velmi rychlé získání výsledku
  • Barevné upozornění na naměřené hodnoty

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Je rychlý

A tím rychlý myslíme, že je opravdu rychlý. Stačí ho namířit na čelo a zmáčknout tlačítko. O zbytek se postará přesný senzor, který měří vyzařovanou tepelnou energii. Další senzory eliminují rušivé dopady okolní teploty, korigují odchylky ve vzdálenosti a kalibrují odečet tělesné teploty. Ale vraťme se zpět k té rychlosti – teploměr vám prozradí naměřenou hodnotu do 1 sekundy. To je prakticky ihned po zmáčknutí tlačítka. Rozloučit se tak můžete s obyčejnými digitálními i rtuťovými teploměry, kterými jste si teplotu měřili opravdu dlouho, a navíc velice nekomfortně.

Přehled je důležitý

Žádné složité hledání výsledku. Naměřená hodnota je vyobrazena na přehledném podsvíceném displeji velkými číslicemi. Pro dobrou orientaci výrobce také připravil indikační barevnou ikonu, která vám barvou prozradí, zdali je naměřená teplota v pořádku nebo se jedná o zvýšenou teplotu či horečku.

  • Teplota v normě – teplota ≤ 37,5 °C
  • Zvýšená teplota – teplota mezi 37,5 °C – 38 °C
  • Horečka – teplota ≥ 38 °C

Klíčové vlastnosti

Bezdotykový teploměr využívající infračervenou technologii měření. Velmi rychlý výsledek – za 1 sekundu. Snadno čitelný a přehledný LED displej. Barevná indikace naměřených hodnot. Bezpečné a hygienické měření. Měření do vzdálenosti 3 cm.