Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6384942

iHealth PO3 bezdrátový pulsní oxymetr

iHealth PO3 bezdrátový pulsní oxymetr

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Chytrý pulsní oxymetr, který měří saturaci krve kyslíkem (SpO2) a také srdeční tep. Provádí neinvazivní měření bezprostředně po vsunutí konečku prstu optickou metodou. Spolupracuje s aplikací iHealth MyVitals 2 (zdarma pro iOS a Android). Celý popis
Ušetříte 400 Kč 2 199 Kč
1 799 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 400 Kč 2 199 Kč
1 799 Kč
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

7.7.2022 - 8.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Bezdrátový pulsní oxymetr iHealth Air PO3

Značka iHealth přináší na trh chytrý pulsní bezdrátový oxymetr AIR PO3, který měří saturaci krve jednoduše a neinvazivně pomocí dvou světelných paprsků. Jedná se o šetrnou metodu kdy jeden paprsek s červeným a druhý s infračerveným světlem osvítí kapiláry vsunutého konce prstu. Budete tak mít k dispozici aktuálně naměřené hodnoty a po přenesení do aplikace iHealth (zdarma pro iOS a Android) je výhodný pro sledování dlouhodobých trendů pomocí Bluetooth Smart 4.0 a využití dalších funkcionalit.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Uchování a zobrazení hodnot i bez smartphonu

Pokud právě nemáte mobilní zařízení po ruce, není to žádný problém. Pulsní oxymetr bude hodnoty ukazovat na svém displeji. Měření je důležité ve spojení se sportovním tréninkem a při zdravotních vyšetřeních. Zařízení v sobě ukládá hodnoty posledních 100 měření.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Data přehledně na displej chytrého zařízení

Aplikace iHealth MyVitals 2 zobrazí na displeji mobilního zařízení vaše osobní tělesné hodnoty. Další cennou funkcionalitou je zobrazení grafů dlouhodobě prováděných měření a srovnání aktuálně naměřených hodnot s dlouhodobým osobním trendem. Aplikace iHealth MyVitals 2 umožňuje komplexní sledování měření celé řady životně podstatných hodnot, sledování jejich plnění a plánování konkrétních aktivit.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Automatický přenos hodnot

oxymetr iHealth se sám automaticky bezdrátově spojí s aplikací iHealth MyVitals 2 na vašem iOS nebo Android mobilním zařízení, kam přenese naměřené osobní hodnoty.

Účet na Cloudu

Pokud si na stránkách výrobce iHealth založíte svůj online uživatelský účet a spojíte ho se svým účtem na mobilním zařízení, můžete veškeré úkony včetně sledování naměřených hodnot provádět také z počítače. V případě ztráty nebo poškození mobilního zařízení tak nepřijdete o své naměřené osobní hodnoty.

Klíčové vlastnosti

Neinvazivní pulsní oxymetr, který měří saturaci krve kyslíkem (SpO2) a také srdeční tep. Dále pomocí aplikace iHealth MyVitals 2 (zdarma pro zařízení iOS a Android) můžete sledovat a vyhodnocovat trendy vývoje všech měřených charakteristik těla. Také umožňuje nastavit cíle a plánovat budoucí akce. Bez připojení k chytrému zařízení je možné ukládat do vnitřní paměti až 100 měření.