Salin InSalin - solný inhalátor

Salin InSalin - solný inhalátor

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
InSalin je osobní inhalátor na bázi solných iontů, který slouží k okamžitému použití při problémech s dýcháním. Inhalovat můžete v dopravních prostředcích, doma i na cestách, v pracovním nasazení i při odpočinku – vždy vám pomůže. Celý popis
880 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Vivantis

Skladem u partnera 5+ kusů

2.12.2021 - 3.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Vivantis

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100000771176

Popis

InSalin je osobní inhalátor na bázi solných iontů, který slouží k okamžitému použití při problémech s dýcháním. Inhalovat můžete v dopravních prostředcích, doma i na cestách, v pracovním nasazení i při odpočinku – vždy vám pomůže.

InSalin – osobní inhalátor se solnými nanokrystaly, u kterého se náplň nedoplňuje, vydrží cca 2–5 let podle intenzity používání. Při inhalaci je důležité, aby dýchání bylo klidné, normální, žádné hluboké nádechy.

Jemně mikronizovaný chlorid sodný (0,5–5μm) velice snadno proniká do horních a dolních cest dýchacích. Rozpustí se v mucus povlaku, kterým je epitel obložen. Hlen se stává plynulejší a je snaději eliminován. Dochází ke snížení zánětlivých účinků a zvyšuje se míra hydratace hlenu. Ten je pak snadněji odstraněn z krku a pak je možné ho vyplivnout.

Kdy InSalin solný inhalátor pomáhá:
  • při astmatu,
  • při bronchitidě,
  • při zánětech dutin,
  • při rýmě,
  • při respiračních alergiích.
Jak používat:

Přístroj InSalin doporučujeme používat 2–3× denně 10–15 nadechnutí po dobu 1–1,5 min.

Návod k použití:

Vyjměte InSalin z pouzdra, přitlačte víko dolů a dopředu. Místo tlaku je označeno dvěma vodorovnými výlisky. Jemně protřepejte inhalátor a zkontrolujte přes průhledné okno stav solných vrstev. Solné granule musí být volné v pohybu a nesmí být kompaktně ucelené. Přiložte rty mírně k hornímu konci přístroje. Nadechněte se ústy a vydechněte nosem v normálním rytmu. Vyvarujte se hlubokému nádechu, který může způsobit nepříjemný dráždivý kašel. Při použití se doporučuje očistit náustek čistým papírovým kapesníkem. Poté uložte inhalátor do pouzdra připraveného ke skladování. Uzavřete pouzdro víkem, zatlačte do horní části víka, aby bylo slyšet specifické klapnutí. Balení:

1 ks InSalin – solný inhalátor

Upozornění:

Před použitím si pozorně přečtěte pokyny a sledujte obrázky. Denní množství nadýchané soli při běžném použití je menší než 0,05 g. V případě potřeby není omezen počet denních použití. Během používání doporučujeme dostatečnou hydrataci pomocí tekutin.