Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3181721

Higher Lanový žebřík na střechu CERTIFIKOVANÝ 10m

Higher Lanový žebřík na střechu CERTIFIKOVANÝ 10m

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Lanový žebřík HIGHER®️ z bukového dřeva s protiskluzovými příčkami, nosnost 250 kg – délka 10 metrů Celý popis
2 578 Kč
Zboží od: HIGHER
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 578 Kč
S novou kartou za

4.4.2023 - 6.4.2023 na vaší adrese

Popis

Technické specifikace

 • země výroby: Polsko
 • maximální nosnost: 250 kg
 • rozteč příček: 30 cm
 • bezpečnost potvrzená certifikátem: PCA-nr Z/02/006/20
 • šířka žebříku: 40 cm
 • příčky: z vybraného bukového dřeva, speciálně profilované a drážkované pro bezpečné a pohodlné používání
 • průměr příčky: 38 mm
 • šířka příčky: 40 cm
 • materiál lana: 4-twist 48-lanové polypropylenové zvedací lano
 • celkový průměr lana: 22 mm
 • složení lana: 4 závity (každý má 12 jednoduchých pramenů) celkem 48 pramenů (jediný a nejsilnější lanový žebřík na trhu)
 • strojně pletené polypropylenové lano s vysokou přesností a přesností
 • Polypropylenová boční lana 100% odolná proti povětrnostním vlivům
 • speciální ochranné chrániče pro upevnění příček (z ekologické kůže, připevněné ocelovými nýty)
 • dvě smyčky o průměru 20 cm pro bezpečné uchycení žebříku na koncích

Ručně vyrobený lanový žebřík HIGHER®️ vyrobený s důrazem na každý detail

Od samého začátku dbáme na to, aby byly VYSOKÉ lanové žebříky vyráběny s důrazem na ty nejmenší detaily, možná proto jsou naše žebříky již mnoho let na trhu číslem 1. Každý žebřík je vyroben ručně z vybraných materiálů, prověřených mnoha lety. Hlavním předpokladem našich produktů je vysoká kvalita a bezpečnost, proto je výrobní proces založen na ruční práci na každém žebříku, což zaručuje nejvyšší kvalitu a přesnost zpracování.

Osvědčené a trvanlivé materiály používané při výrobě fádních žebříků HIGHER®

Pro výrobu VYSOKÝCH lanových žebříků vybíráme osvědčené a velmi kvalitní materiály, abychom zajistili našim výrobkům odpovídající kvalitu a trvanlivost. Speciálně vybrané vysoce pevné bukové dřevo, extrémně pevná a odolná polypropylenová lana nebo chrániče z ekokůže jsou materiály, které používáme k výrobě těchto žebříků. Bukové dřevo, ceněné pro své vlastnosti, je díky své odolnosti a pevnosti ideálním dřevem. Polypropylenová lana se 48 vlákny jsou extrémně odolná, trvanlivá, odolná proti oděru, roztržení a povětrnostním podmínkám. Je to ideální nosný materiál (rozhodně lepší než jutová lana). Jako chrániče příček jsme použili ekologickou kůži upevněnou ocelovými nýty, která zaručuje vysokou odolnost, pevnost a estetiku.

Lanové žebříky HIGHER®️ – promyšlená konstrukce + mimořádná odolnost

Hlavním nosným prvkem našich lanových žebříků jsou polypropylenová lana se 48 vlákny. Polypropylen je materiál patřící do skupiny plastů se zajímavými vlastnostmi. Je velmi odolný proti roztržení a oděru. Vzhledem k tomu, že je 100% odolný vůči povětrnostním vlivům, je extrémně odolný a zachovává si své vlastnosti po celá léta. Náš lanový žebřík má speciální design. Záměrně jsme použili splétané lano o průměru 23 mm, skládající se ze 4 nezávislých menších lan, každé s 12 prameny. Taková lanová struktura zajišťuje výjimečnou bezpečnost, trvanlivost, odolnost proti roztržení a dostatečnou flexibilitu. Vzhledem k použití vazební struktury – lano je obtížnější přestřihnout nebo poškodit (podobné řešení jako při výrobě ocelových lan s nejvyššími pevnostními parametry).

Už žádná nuda! čas na barvy :) Žebříky s charakterem!

Lanové žebříky lze použít nejen jako pracovní nástroj. Jsou vynikajícím prvkem vybavení dětských hřišť nebo domácích zahrad. Víme, že milujete barvy – proto jsou naše lanové žebříky – správně: barevné. Už žádná nuda! Náš lanový žebřík se vyznačuje jedinečným designem vytvořeným speciálně pro vás :)

Lanový žebřík HIGHER®️ 200 kg – profesionální a pro každého

Lanový žebřík VYŠŠÍ s maximální nosností 250 kg je vynikající profesionální lanový žebřík pro každého. Díky vysoké pevnosti a kvalitě zpracování je žebřík vhodný pro profesionální i hobby použití. Náš lanový žebřík je kompletní a připraven k použití. Má řadu důležitých vlastností, které jej odlišují od ostatních lanových žebříků, ale dělají tento žebřík mnohem lepší a jeho nákup výnosnější.

Stavba lanového žebříku HIGHER®️

1. Dvě ocelová závěsná poutka – na koncích žebříku umožňují rychlé uchycení žebříku, průměr závěsných poutek je asi 20 cm.

2. Speciální vyztužení spojovacích prvků z jutového lana – dodatečné zajištění upevnění smyček jsou chrániče z jutového lana, které po délce asi 10 cm chrání hlavní linie žebříku.

3. Chrániče na příčky z ekologické kůže – pro dodatečnou ochranu místa, kde jsou příčky upevněny, jsou použity další kryty – chrániče z ekologické kůže, upevněné ocelovými nýty. Další funkcí kožených potahů je ochrana proti poškrábání (při použití žebříku v leže).

4. Protiskluzové příčky z bukového dřeva – jako hlavní prvek žebříku. Bukové dřevo je díky svým vlastnostem, jako je pevnost a trvanlivost, ideálním stavebním materiálem.

5. Dolní smyčka – žebřík je zakončen jednou spodní smyčkou, díky které má celý žebřík jednotnou strukturu (vyrobeno z jednoho úseku lana). Spodní smyčku lze použít i jako tzv „První příčka“, na které bude stát.

Lanový žebřík HIGHER®️ nejsilnější konkurent na trhu … Odpovídáme proč.

Většina lanových žebříků dostupných na našem trhu jsou ručně spletené lanové žebříky z juty (tzv. Jutové žebříky). Zatímco struktura takových žebříků připomíná náš lanový žebřík – je to úplně jiná struktura. Největší rozdíl je v použití podkladového materiálu. VYŠŠÍ lanové žebříky používají polypropylenová lana, která jsou díky svým vlastnostem prakticky nezničitelná. Jutové žebříky z juty, tj. Kmenové vlákno, které je jedním z nejlevnějších materiálů původu po bavlně, jsou rozhodně méně trvanlivé a trvanlivé.

Silné polypropylenové pletené lano o průměru 22 mm a maximální nosnosti 250 kg

Lanový žebřík HIGHER je vyroben ze 48 polypropylenových lan, které se vyznačují velmi vysokou pevností. Vodiče jsou strojně spletené s vysokou přesností, čímž vzniká velmi silné lano o průměru 22 mm a kulatého tvaru. Žebřík byl postaven z polypropylenu, který je velmi odolný a zcela odolný povětrnostním podmínkám. Právě struktura 48 malých pramenů, které tvoří lano, z něj činí nejlepší a nejbezpečnější řešení.

Už žádné zvedání kil. Čas na moderní lanový žebřík!

Kdo z nás rád zvedá zbytečné kilogramy a plýtvá spoustou cenného prostoru? Víte, kolik váží tradiční jutový provazový žebřík, který zůstal v dešti? Přeprava nebo manipulace rozhodně není snadné. Díky použití moderních materiálů je lanový žebřík HIGHER dokonce o 30% lehčí než tradiční jutové žebříky. Nízká hmotnost získaná především díky použití polypropylenových lan umožňuje velmi snadnou obsluhu žebříku a transport.

Ekologické chrániče kůže na koncích příček!

Pro zvýšení odolnosti a bezpečnosti VYŠŠÍCH lanových žebříků byly na obou koncích každé příčky použity chrániče (nárazníky) z ekologické kůže, které hrají důležitou roli. Chrání před oděrkami a poškozují místo, kde jsou příčky připevněny k hlavnímu lanu. Poskytují vynikající ochranu proti poškrábání přes tvrdé povrchy příček. Toto řešení výrazně zvyšuje životnost žebříku. Díky použití ocelových nýtů – chrániče jsou odolné a velmi trvanlivé.

Lehké, praktické, snadno se přenáší a skladuje

Díky konstrukci žebříku a použití lehkých a moderních materiálů je i velmi dlouhý žebřík lehký, praktický a velmi snadno se přepravuje a skladuje. Žebřík lze snadno srolovat a přepravit na jakékoli místo. Velkou výhodou a charakteristickým rysem našich žebříků je jejich nízká hmotnost. To je velmi důležité, když je žebřík často používán.

Volba je na tobě!

V našem popisu jsou uvedeny všechny vlastnosti VYSOKÝCH lanových žebříků. Je to silný, bezpečný a extrémně odolný výrobek. Ve srovnání s tradičními lanovými žebříky vyráběnými s použitím jutových lan je trvanlivost a pevnost našich žebříků nesrovnatelně větší. Použití polypropylenových lan v kombinaci s příčkami z bukového dřeva zajištěnými koženými chrániči – nám dává řešení na roky, takže se takový nákup rozhodně vyplatí.

S námi roky!

Nákupem našich produktů vám poskytujeme jejich vysokou kvalitu. Naše výrobky jsou výsledkem mnohaletého výzkumu a vylepšení. Vždy je důkladně testujeme, ale konzultujeme také vás – naše zákazníky a uživatele našich produktů. Snažíme se vylepšovat náš produkt tak, aby mohl plnit své úkoly nejlepším možným způsobem.