Žehlicí prkna Leifheit

Ze široké nabídky produktů z kategorie žehlicí prkna si u nás na MALL.cz vybere každá hospodyňka i bytový designér.

Zobrazit více
 • Objednané zboží z kategorie žehlicí prkna doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
 • Chcete ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
 • Platit můžete online, na dobírku nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
 • Pokud zakoupené zboží nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
 • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr pro nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Přehlednými sekcemi v kategorii Vybavení domácnosti však můžete brouzdat klidně hodiny a vždy objevíte něco nového.

Kromě zboží žehlicí prkna prodáváme u nás na MALL.cz další 1 milion produktů, mezi nimi také dřez, barvy na textil, filtr na vodu, kuchyňské linky nebo teploměr tělesné teploty.

 • Značka
  Leifheit
  ×
-35%
Leifheit Žehlící prkno AirBoard PREMIUM M Plus 72588
446x

Leifheit Žehlící prkno AirBoard PREMIUM M Plus 72588

2 199 Kč
1 409 Kč

Žehlicí prkno Leifheit s plochou 120 × 38 cm je vybaveno povrchem Thermo-Reflect, který odráží teplo a páru, takže prádlo je žehlené z obou stran zároveň, čímž ušetří až 33 % času žehlení.

Od prodejce MALL
-24%
Leifheit Žehlicí prkno Air Active Express M Plus NF
18x

Leifheit Žehlicí prkno Air Active Express M Plus NF

5 699 Kč
4 299 Kč

Žehlicí prkno od značky Leifheit je ještě lepší a bezpečnější. Odkládací plocha se silikonovými podložkami zajišťuje maximální ochranu před spálením. Vzduch může být vyfukován ze žehlicí plochy, což způsobí, že se vytvoří vzduchový polštář – ten usnadňuje žehlení choulostivých látek.

Od prodejce MALL
-36%
Leifheit Žehlící prkno Classic M Basic (72577)
96x

Leifheit Žehlící prkno Classic M Basic (72577)

1 299 Kč
819 Kč

Kvalitní žehlicí prkno Fashion M s žehlicí plochou 120 × 38 cm zaručuje maximální stabilitu při žehlení díky pevnému kovovému podstavci. Značka Leifheit je záruka kvalitního provedení a dlouhodobé spokojenosti.

Od prodejce MALL
-54%
Leifheit Žehlicí prkno AIR BOARD Express L Solid 72567
61x

Leifheit Žehlicí prkno AIR BOARD Express L Solid 72567

3 799 Kč
1 729 Kč

Žehlicí prkno Leifheit s plochou 130 × 38 cm je svou perforací přizpůsobené pro lepší funkci při žehlení s parní žehličkou. Odkládací plocha je speciálně upravená tak, aby se na ní vešel i parní generátor.

Od prodejce MALL
-33%
Leifheit Žehlicí prkno AirBoard Compact 72585 M
53x

Leifheit Žehlicí prkno AirBoard Compact 72585 M

1 899 Kč
1 259 Kč

Ultralehké žehlicí prkno s plochou 120 × 38 cm od značky Leifheit má pouze 4 kg, ale přesto je plné skvělých vychytávek. Je vyrobeno z pevných materiálů a technologie Thermo-Reflect výrazně urychluje žehlení.

Od prodejce MALL
-38%
Leifheit Žehlicí prkno Fashion 72579 M Plus NF
79x

Leifheit Žehlicí prkno Fashion 72579 M Plus NF

1 399 Kč
854 Kč
Akce

Žehlicí prkno Fashion Plus s plochou 120 × 38 cm je ideální prkno pro občasné, ale náročnější uživatele. Má pevný kovový podstavec, vodící anténu pro kabel žehličky a elektrickou zásuvku i prodlužovačku.

Od prodejce MALL
-40%
Leifheit Žehlící prkno Air Board M Solid (72563)
64x

Leifheit Žehlící prkno Air Board M Solid (72563)

2 199 Kč
1 299 Kč

Žehlicí prkno Leifheit s plochou 120 × 38 cm je ideální pro žehlení košil a halenek díky speciálnímu tvaru pro žehlení v oblasti ramen. A navíc díky technologii Thermo-Reflect Vám ušetří až 33 % času žehlení.

Od prodejce MALL
-16%
Leifheit Žehlicí prkno Airboard M Compact Plus Jungle
5x

Leifheit Žehlicí prkno Airboard M Compact Plus Jungle

1 690 Kč
1 419 Kč

Žehlicí prkno Airboard M Compact Plus od značky Leifheit s motivem Jungle disponuje žehlicí plochou o rozměru 120×38 cm, která je vyrobena ze speciálních syntetických materiálů usnadňujících žehlení až o 33 %. Tato technologie thermo-reflect odráží páru a teplo od žehlicí plochy a žehlí tak prádlo seshora i zespodu současně. Plynule nastavitelná výška do 95 cm. Vodící anténa a kabel zabudovaná spolu se zásuvkou a prodlužovačkou.

Od prodejce MALL
-25%
Leifheit Žehlicí prkno Airboard Express M Solid Palm Leafs
2x

Leifheit Žehlicí prkno Airboard Express M Solid Palm Leafs

2 099 Kč
1 559 Kč

Další nabídka za 1 359 Kč

Žehlicí prkno Airboard Express M Solid Palm Leafs s patentovanou technologií Lei-Tec značky Leifheit se stane nezbytným pomocníkem. Větší velikost plochy o rozměrech 120 × 38 cm s nastavitelnou výškou až do 98 cm oceníte při velkém množství prádla. Disponuje stabilní odkládací plochou pro žehličku.

Od prodejce MALL
Leifheit Žehlicí prkno Classic S Basic Paisley

Leifheit Žehlicí prkno Classic S Basic Paisley

1 090 Kč
1 019 Kč

Žehlicí prkno Classic S Basic Paisley značky Leifheit se stane nezbytným pomocníkem do vaší domácnosti. Kompaktní velikost plochy o rozměrech 110 × 30 cm se hodí především do menších bytů. Disponuje stabilní odkládací plochou pro žehličku. Výhodou žehlicího prkna je jeho nastavitelná výška až do 87 cm.

Od prodejce MALL

Žehlicí prkna

Žehlicí prkno by mělo být především stabilní, dostatečně velké na vyžehlení větších kusů prádla a pohodlné odložení žehličky. Hodí se také tyč na vedení šňůry, která zajistí, abyste si nepomačkali prádlo kabelem od žehličky, nebo zásuvka, díky níž nebudete muset natahovat prodlužovačku. Základem je také dobrý potah na žehlicí prkno.

Žehlicí prkna – velikost a způsob rozkládání

Žehlicí prkna můžeme dle konstrukce dělit do 2 základních skupin:

 • Žehlicí prkna s ručním rozkládáním – nejrozšířenější, prkno se rozloží a zafixuje pomocí vzpěry na spodní straně prkna.
 • Žehlicí prkna s automatickým rozkládáním – oblíbený a rychlý způsob plynulého rozkládání za pomoci aretační páčky.

Rozměr žehlicí plochy je při výběru prkna na žehlení také důležitý. Příliš malé žehlicí prkno dobu žehlení zbytečně prodlouží. Optimální délka žehlicího prkna je 120 – 160 cm, šířka by měla být přibližně 40 – 50 cm.

Žehlicí prkno s odkládací plochou

Součástí žehlicího prkna by měla být odkládací plocha na žehličku. Tato plocha může být pevná nebo vysouvací, slouží k bezpečnému odložení žehličky nebo parní žehličky s generátorem.

Žehlicí prkno se zásuvkou

Součástí žehlicího prkna je zásuvka, do které lze žehličku pohodlně připojit. Díky prodlužovacímu kabelu můžete žehlit například i na terase nebo zahradě.

→ Žehlicí prkna jsou často vybavena také vodicí anténou pro kabel, která usnadňuje manipulaci s žehličkou.

Potah na Žehlicí prkno si můžete dokoupit také zvlášť

Náhradní potahy na žehlicí prkna pořídíte v řadě provedení, co se týče materiálu i barev. Při výběru berte ohled na tvar a rozměry žehlicího prkna.

 • Bavlněný potah na žehlicí prkna – velmi prodyšný, dobře propouští páru, ideální pro napařovací žehličku, menší odolnost a životnost potahu.
 • Teflonový potah na žehlicí prkna – nepřilnavý povrch, skvěle vodí teplo, umožňuje žehlení pouze z jedné strany oděvů, horší upevnění na prkno.
 • Titanový potah na žehlicí prkna –zkracuje dobu žehlení, efektivně odráží teplo a páru zpět do textilních vláken.
 • Potah na žehlicí prkna s metalickou fólií – odráží 100 % páry a tepla nazpět, žehlička dobře klouže po povrchu.

Žehlicí prkno Vileda

Vileda nabízí kvalitní žehlicí prkna se speciální metalickou vrstvou, díky které je žehlení snadné a rychlé. Součástí je pohyblivý držák kabelu a elektrická zásuvka.

Žehlicí prkno Leifheit

Žehlicí prkna Leifheit patří k nejoblíbenějším na trhu. Díky povrchu Thermo-Reflect, který odráží páru i teplo, je prádlo žehleno zároveň z obou stran. Díky tomu ušetříte až 30 % času. Součástí je posuvná odkládací plocha na žehličku se zásuvkou a prodlužovačkou.

→ Dokoupit můžete také další příslušenství k žehlení, v podobě filtru vodního kamene, sedačky k žehlicímu prknu nebo žehlicí deky.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Žehlicí prkna.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Žehlicí prkna výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Žehlicí prkna akce.