Beper BEPER 40452 keramická parní žehlička na vlasy

Beper BEPER 40452 keramická parní žehlička na vlasy

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Ženy po celém světě se čím dál více sahají po novějším a inovativnějším způsobem narovnání vlasů a dosažení úžasných výsledků – po parní žehličce. Mnoho žen si často klade otázku: „Opravdu fungují žehličky na páru?“ Krátká odpověď je, že rozhodně ano! Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Partner: befree.cz
949 €
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

28.1.2022 - 31.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera befree.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100035663785

Popis

Ženy po celém světě se čím dál více sahají po novějším a inovativnějším způsobem narovnání vlasů a dosažení úžasných výsledků – po parní žehličce.

Mnoho žen si často klade otázku: „Opravdu fungují žehličky na páru?“ Krátká odpověď je, že rozhodně ano! Ve skutečnosti nejen žehličky na páru dobře fungují, aby byly vlasy rovné a elegantní, ale při správném použití vlasy do jisté míry také chrání!

Proč si vybrat BEPER 40452 keramickou parní žehličku na vlasy ?

Stadardní žehličky používají suché teplo, toto suché teplo často nasává vlhkost z vlasu, zatímco se narovnává, což způsobuje poškození vlasu. Parní žehlička BEPER 40452 naopak napouští do vlasů teplou vlhkost, tpo znamená, že pára proniká do vlasových folikul a vlas zůstává hydratován, zatímco horké žehlící desky dělají svoji práci, kterou je vyrovnávání vlasů. Díky tomu předejdete vysušení vlasů a jejich krepatění, výsledkem je menší poškození a měkčí a lesklejší povrch vlasu. Určitě si ji zamilujete a nebude překvapení, že dáte nadobro sbohem běžné žehličce na vlasy!

Obecně řečeno, keramická parní žehlička na vlasy používá k vyrovnávání vlasů kombinaci vysokotlaké páry (generované vestavěnou vodní nádrží) a vyhřívaných desek, respektuje rovnováhu vlhkosti pramenů, a proto nepoškozuje vlasy jako klasická žehlička pro narovnání vlasů. Klíčovým faktorem ve stavu vlasů je hydratace, zdravé vlasy tvoří 97 % bílkovin a 3 % vody, ztráta přirozeného obsahu vody způsobí rozpad ve struktuře bílkovin a poté vede k tenčím, sušším a hrubším vlasům, to může vést k rozštěpení konců a lámání vlasů.

  • Parní žehlička na vlasy je ideální pro získání dokonale rovných a lesklých vlasů díky působení páry.
  • Žehlička je vybavena oscilujícími keramickými deskami.
  • Automatické vypínání po 60 minutách.
  • Automatické vypnutí po 60 minutách
  • Nastavení teploty: 180° – 230°
  • Příkon: 42 W
  • Otočný kabel
  • Poutko na zavěšení
  • Dávkovač pro doplnění vody

Výrobky italské značky Beper vynikají hezkým a poutavým provedením, a proto dobře zapadnou do Vaší domácnosti nebo kanceláře. Mezi produkty můžeme zařadit například malé domácí elektro spotřebiče a příslušenství.

Kvalita je pro Beper stejně důležitá jako design výrobku. Firma disponuje vlastní špičkovou laboratoří a díky kontinuálním investicím do výroby a technologií si značka získala mnoho věrných zákazníků a její zboží se prodává po celé Evropě.