Botanic Zelený čaj 95% polyphenolů 40 kapslí

Botanic Zelený čaj 95% polyphenolů 40 kapslí

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Extrakt ze Zeleného čaje v kapslích obsahuje koncentraci účinných látek, které působí antioxidačně a osvěží Vaše tělo a mysl. Celý popis
239 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Botanic

Skladem u partnera 5+ kusů

30.11.2021 - 1.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Botanic

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031854447

Popis

CO V ZELENÉM ČAJI NALEZNEME?

Až třetinu hmotnosti Zeleného čaje tvoří polyphenoly, jejichž vysoké množství najdete právě v extraktu. Polyphenoly jsou známy tím, že působí blahodárně na lidský organismus. Díky polyphenolům lépe odoláte negativním vlivům vnějšího prostředí. Zelený čaj obsahuje další tělu prospěšné látky, jako jsou vitaminy a minerály. Nachází se v něm také kofein, který je oblíbeným životabudičem.

ÚČINKY ZELENÉHO ČAJE

  • Zlepšuje duševní stav
  • Zlepšuje výkon a koncentraci
  • Antioxidant
  • Normalizuje hladinu cholesterolu v krvi
  • Působí na srdeční činnost

VEDLEJŠÍ ÚČINKY ZELENÉHO ČAJE

Jelikož extrakt ze Zeleného čaje obsahuje malé množství kofeinu, může se u senzitivních jedincův vyvolat nespavost či úzkost. Pokud je to i Váš případ, zpočátku byste měli užívat menší množství extraktu. Stačí oddělit části kapslí od sebe a vzít si jen určitý díl prášku. Množství postupně navyšujte až do doporučené denní dávky. Užívání extraktu ze Zeleného čaje v kapslích by měly zkonzultovat se svým lékařem těhotné a kojící ženy a osoby se zdravotními problémy.

JAKÁ DÁVKA JE TA SPRÁVNÁ?

Kapsle s extraktem ze Zeleného čaje jsou vhodné pro všechny, kteří nechtějí nic odvažovat ani odměřovat a chtějí mít doporučenou denní dávku extraktu při ruce. Denně užívejte 1 kapsli.

JAK NEJLÉPE UŽÍVAT?

Kapsli s extraktem ze Zeleného čaje zapijte dostatečným množstvím (200 ml) vody. Pokud by Vám polykání kapsle činilo potíže, vysypejte prášek do sklenice s vodou, rozmíchejte a vypijte. Kapsli neužívejte nalačno.