Počet nalezených produktů: 18

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Husky Apollo Ladies -20°C
2 790 Kč

2 620 Kč
+ doprava zdarma

Spolehlivý spací pytel, který nezradí ani v obtížnějších podmínkách a zároveň je velmi originální. Husky Apollo Ladies –20°C byl vytvořen speciálně pro cestovatelky, které milují výpravy za dobrodružstvím a nechtějí se přitom vzdávat požadavku na půvabný a neotřelý design přesně v ženském stylu.


Easy Camp Ellipse
1 539 Kč

1 011 Kč

Spacák Easy Camp Ellipse komfortního tvaru zaručí velice pohodlný spánek. Perfektní pro kempování v létě – zip lze otevřít na obou koncích, takže pokud je vám horko, můžete si provětrat nohy.


Outwell Campion Junior
1 069 Kč

881 Kč

Dětský letní dekový spacák Outwell Campion Junior zaručí příjemný spánek v kempu. Zip spacáku je krytý légou, takže nedochází ke zbytečným únikům tepla za chladnějších nocí. Možnost rozepnutí spacáku na deku se zase hodí ve zlášť teplých dnech.


Husky Anapurna -28°C

Husky Anapurna -28°C

Hodnocení: 5
3 490 Kč

3 280 Kč
+ doprava zdarma

Existují spacáky plněné dutým vláknem, které se mohou měřit s kvalitami spacáků péřových – expediční spací pytel Anapurna je jedním z nich. Spacák má netradičně krátký zip pro ještě lepší tepelnou izolaci a protiskluzové pásy na spodní straně – konec otravnému popojíždění na karimatce.


Husky Anapurna Ladies -28°C
3 490 Kč

3 280 Kč
+ doprava zdarma

Nejteplejší spací pytel z řady Extreme splňuje veškeré nároky pro pobyt i ve skutečně náročných klimatických podmínkách. Speciálně pro dámy je spacák Anapurna Ladies –28°C zkrácený pro co nejvetší pohodlí.


Husky Azure -22 °C
2 990 Kč

2 810 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Spací pytel Husky Azure –22 °C je velmi variabilní model. Jedná se o speciální anatomicky tvarovanou a také rozšířenou verzi spacího pytle, primárně určeného do chladných zimních nocí. Rozepnutím z něj lze vytvořit také klasickou dekovou variantu, kterou jde problémů využívat i v teplejším počasí.


Husky Aurus -18 °C
2 690 Kč

2 530 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Zimní spací pytel, který zaručí komfort i v nelehkých podmínkách. Husky Aurus –18 °C byl vyroben z kvalitních materiálů se skvělými izolačními vlastnostmi, jejichž zásluhou perfektně udržuje teplo a bez problému v něm tak zvládnete i nízké teploty.


Husky Drape -20°C

Husky Drape -20°C

Hodnocení: 5
5 990 Kč

5 630 Kč
+ doprava zdarma

Husky Drape –20°C je spací pytel plněný husím peřím. Kvalitní výplň zajišťuje skvělé tepelné a izolační vlastnosti v kombinaci s nízkou váhou a malým balením.


Sir Joseph Koteka II 850
11 990 Kč

11 025 Kč
+ doprava zdarma

Zimní ultra lehký péřový spací pytel Koteka 850 levý pro milovníky extrémně nízkých hmotností a minimálního objemu. Díky speciálnímu lehkému materiálu, funkčním doplňkům a nejkvalitnějšímu peří má spací pytel Koteka dvakrát menší objem a hmotnost než klasický spacák se stejným tepelným komfortem.


Husky Emotion -22°C

Husky Emotion -22°C

Hodnocení: 5
3 190 Kč

2 990 Kč
+ doprava zdarma

Husky Emotion –22°C je zimní spací pytel z dutých vláken. Použité materiály, konstrukce a zateplovací vak na nohy využijete zvláště ve vlhčích zimních podmínkách. Lehčí varianta spacího pytle Husky Enjoy –26°C.


Husky Enjoy -26°C (S12)

Husky Enjoy -26°C (S12)

Hodnocení: 5
3 490 Kč

3 280 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Husky Enjoy –26°C je zimní spací pytel z dutých vláken. Použité materiály, konstrukce a zateplovací vak na nohy využijete zvláště ve vlhčích zimních podmínkách.


Sir Joseph Looping II 900
13 490 Kč

11 326 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Spací pytel Looping 900 z řady Himalaya od české značky Sir Joseph je vyroben s důrazem na požadavky horolezců a polárních badatelů, aby je bezpečně ochránil v extrémně náročných vysokohorských a arktických podmínkách. Spací pytel s konfortem –11,4°C je ideální na vysokohorské a zimní výpravy.


Sir Joseph Double Attack II
8 290 Kč
8 200 Kč
+ doprava zdarma

Péřový spací pytel. Sir Joseph Double Atack II levý nového designu pro širokou skupinu cestovatelů, turistů a trampů. Zdokonalený koncept dvou spacích pytlů v jednom. V zimě pohodlný, spolehlivý a teplý dvouvrstvý spacák a v létě dva lehké spací pytle.


Sir Joseph Double Attack II
7 990 Kč

7 627 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Péřový spací pytel Sir Joseph Double Atack II nového designu pro širokou skupinu cestovatelů, turistů a trampů. Zdokonalený koncept dvou spacích pytlů v jednom. V zimě pohodlný, spolehlivý a teplý dvouvrstvý spacák a v létě dva lehké spací pytle.


Husky Proud -29°C
3 790 Kč

3 560 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Husky Proud –29°C je zimní spací pytel s výplní z dutých vláken. Vnitřní i vnější části jsou vybaveny kombinací velmi kvalitních materiálů, které splňují náročné požadavky do extrémních klimatických podmínek.


Marmot Never Summer Long Tangelo/Auburn LZ
9 090 Kč

8 369 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní prodlouženýpánský spací pytel. Marmot Never Summer Tangelo/Auburn LZ je zimní spací pytel, který je díky jedinečnému vybavení vhodný i do horších klimatických podmínek. Předností spacího pytle je výplň certifikovaným voděodolným peřím, které zajišťuje vysoký standard komfortu až do teploty –18°C.


Marmot Never Summer Tangelo/Auburn LZ
8 490 Kč

7 819 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní pánský spací pytel. Marmot Never Summer Tangelo/Auburn LZ je zimní spací pytel, který je díky jedinečnému vybavení vhodný i do horších klimatických podmínek. Předností spacího pytle je výplň certifikovaným voděodolným peřím, které zajišťuje vysoký standard komfortu až do teploty –18°C.


Outwell Campion Lux Double
2 249 Kč

1 687 Kč

Momentálně nedostupné

Outwell Campion Lux Double je příjemný dekový spacák pro dva. Je navržen pro použití v kempu v létě nebo v období teplejších jarních či podzimních dní.