Aga4Kids Domeček pro panenky MADISON
1 946 Kč 1 769 Kč

Nový model dřevěného dětského domečku pro panenky MADISON, určený pro všechny malé princezny a jejich kamarádky, od firmy Aga4Kids. Domeček má tři patra, dvě schodiště, spoustu pokojů vybavených různým nábytkem, střešní okna, otevírající se dveře a nechybí i balkón.

Aga4Kids Sada potravin SWEET WORLD
389 Kč

Dětská dřevěná sada potravin SWEET WORLD, obsahuje napodobeniny ovoce, zeleniny, ryb a nechybí ani dřevěné prkénko a nůž.

Aga4Kids Helium do balónků PARTY 50 MIX Green/Blue/Pink
1 325 Kč 869 Kč

Praktická jednorázová bomba helia, pomocí které nafouknete až 50 balónků rychle a jednoduše. Láhev helia je nevratná, slouží na jedno použití, avšak balení je recyklovatelné.

Aga4Kids Dětská tabule BIG BLUE TPB
1 059 Kč

Oboustranná dětská magnetická tabule s odkládací poličkou a 20 metrovou rolí papíru, od firmy Aga4Kids. Na černou tabuli mohou děti malovat klasickými křídami a na druhou, bílou, pak barevnými fixy nebo na papír pastelkami.

Aga4Kids Helium do balónků PARTY 20 MIX Green/Blue
799 Kč 599 Kč

Praktická jednorázová bomba helia, pomocí které nafouknete až 20 balónků rychle a jednoduše. Láhev helia je nevratná, slouží na jedno použití, avšak balení je recyklovatelné.

Aga4Kids Kuchyňka ALEXIS
1 699 Kč 1 351 Kč

Dětská dřevěná kuchyňka od firmy Aga4Kids, určená pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

Aga4Kids Skládací domeček pro panenky GLORIA
889 Kč 525 Kč

Nový model dětského domečku pro panenky GLORIA, od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé holčičky a jejich kamarádky. Domeček má dvě úrovně podlaží a vyklápěcí stěnu která slouží jako zahrada s bazénem. V domečku jsou čtyři pokoje, které jsou zařízeny a vyzdobeny každý v jiném stylu.

Aga4Kids Domeček pro panenky TRACY
2 229 Kč 1 869 Kč

Nový model dětského dřevěného domečku pro panenky TRACY, od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé holčičky a jejich kamarádky. Domeček má celkem tři patra, kde první a druhé patro propojuje výtah a druhé s třetím spojuje točité schodiště.

Aga4Kids Houpací myška
999 Kč

Houpací myška ukrývá mnoho překvapení a zajistí zábavu na dlouhé hodiny. Vyrobena je z vysoce kvalitních materiálů, přizpůsobena dítěti tak, aby mu poskytla co nejvíce zábavy a pohodlí.

Aga4Kids Domeček pro panenky HILARY-26%
2 699 Kč 1 989 Kč

Akce

Nový model dětského dřevěného domečku pro panenky HILARY od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé holčičky a jejich kamarádky. Domeček má tři úrovně podlaží, kde první a druhé patro je propojeno výtahem a druhé s třetím točitými schody.

Aga4Kids Helium do balónků PARTY 10 MIX Green/Blue
599 Kč 529 Kč

Praktická jednorázová bomba helia, pomocí které nafouknete až 10 balónků rychle a jednoduše. Láhev helia je nevratná, slouží na jedno použití, avšak balení je recyklovatelné.

Aga4Kids Houpací koník RH02 Light Brown
829 Kč 689 Kč

Neobyčejně krásný houpací koník s mnoha vychytávkami. Po zmáčknutí oušek koník vydává zvuky řehtání, cválání, hýbe ohaňkou a tlamou.

Aga4Kids Dětská tabule COLORS OPC
669 Kč

Otočná dětská magnetická tabule s odkládací poličkou, počítadlem a vyměnitelnou 15 metrovou rolí papíru, od firmy Aga4Kids. Na černé straně tabule mohou děti malovat klasickými křídami a na druhé, bílé, pak barevnými fixy.

Aga4Kids Skládací domeček pro panenky ARMANI
929 Kč

Nový model dětského domečku pro panenky ARMANI, od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé holčičky a jejich kamarádky. Domeček má tři úrovně podlaží S malou terasou. V domečku je pět pokojů, které jsou zařízeny a vyzdobeny každý v jiném stylu.

Aga4Kids Houpací Bambi
999 Kč

Houpací Bambi ukrývá mnoho překvapení a zajistí zábavu na dlouhé hodiny. Vyrobena je z vysoce kvalitních materiálů, přizpůsobena dítěti tak, aby mu poskytla co nejvíce zábavy a pohodlí.

Aga4Kids Hrací set HUBERT GARAGE
1 319 Kč

Tento velký hrací set HUBERT GARAGE od firmy Aga4Kids s bohatým příslušenstvím, je určen pro všechny malé kluky co milují auta a vše kolem nich. Set je nápaditou a interaktivní zábavou, takže vaše dítě se této hře bude věnovat celé hodiny. Set je dostatečně velký na to, aby si s ním mohlo hrát víc

Aga4Kids Dětský stan Princess Pink
669 Kč

Nádherný dětský stan je skvělou volbou do každého dětského pokojíčku. Velmi snadno se skládá i rozkládá a je lehoučký, takže ho kdykoli mohou samy děti přemístit tam, kam právě potřebují. Stan pro malé princezny a jejich kamarády. Děti milují skrýše, schovávačky a malé domečky, vytváří si tak kolem

Aga4Kids Dřevěná vláčkodráha 80 dílů
699 Kč

Dřevěná vláčkodráha s bohatým příslušenstvím od firmy Aga4Kids. Tento model vláčkodráhy je určen pro všechny malé kluky a holky co milují vlaky a vše kolem. Tato souprava je nápaditou a interaktivní zábavou u které, si Vaše dítě vydrží hrát celé hodiny. Různé díly vláčkodráhy lze libovolně kombi