výrobník sody Carbonator II - Polished Steel
16x

AARKE výrobník sody Carbonator II - Polished Steel

4 990 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Výrobník perlivé vody v celokovovém provedení. Aarke Carbonator II – Polished Steel ve štíhlém tvaru se snadno ovládá pomocí praktické páky. Přístroj je vybaven bezpečnostním systémem skládajícím se ze třech nezávislých pojistných ventilů. Součástí balení je netoxická lahev o objemu 1 litr z kvalitního plastu.

Od prodejce MALL
PET láhev
4x

AARKE PET láhev

459 Kč
397 Kč

Další nabídka za 389 Kč

PET láhev o objemu 1 litr. Aarke PET láhev je v čirém provedení s nerezovými prvky.

Od prodejce MALL
výrobník sody Carbonator II - Brass
5x

AARKE výrobník sody Carbonator II - Brass

5 490 Kč
4 739 Kč

Výrobník perlivé vody v celokovovém provedení. Aarke Carbonator II – Brass ve štíhlém tvaru se snadno ovládá pomocí praktické páky. Přístroj je vybaven bezpečnostním systémem skládajícím se ze třech nezávislých pojistných ventilů. Součástí balení je netoxická lahev o objemu 1 litr z kvalitního plastu.

Od prodejce MALL
výrobník sody Carbonator II - Copper
8x

AARKE výrobník sody Carbonator II - Copper

5 490 Kč

Výrobník perlivé vody v celokovovém provedení. Aarke Carbonator II – Copper ve štíhlém tvaru se snadno ovládá pomocí praktické páky. Přístroj je vybaven bezpečnostním systémem skládajícím se ze třech nezávislých pojistných ventilů. Součástí balení je netoxická lahev o objemu 1 litr z kvalitního plastu.

Od prodejce MALL
výrobník sody Carbonator II - White
1x

AARKE výrobník sody Carbonator II - White

4 990 Kč

Výrobník perlivé vody v celokovovém provedení. Aarke Carbonator II – White ve štíhlém tvaru se snadno ovládá pomocí praktické páky. Přístroj je vybaven bezpečnostním systémem skládajícím se ze třech nezávislých pojistných ventilů. Součástí balení je netoxická lahev o objemu 1 litr z kvalitního plastu.

Od prodejce MALL

Aarke znamená „každodenní" v jižní sámštině – jazyku, kterým hovoří v současnosti pouze asi 500 lidí na severu Švédska. Značka Aarke byla založena dvěma průmyslovými designéry, Jonasem Grothem a Carlem Ljunghem, s cílem navrhovat, vyrábět a prodávat prémiové domácí spotřebiče, tedy kategorii, která byla komunitou designérů dlouho opomíjena. První výrobek, Aarke Carbonator, byl uveden na trh v roce 2016.