Abus

Abus Granit 37ST/55 B - visací zámek

Abus Granit 37ST/55 B - visací zámek

3 399 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zámek s nejvyšší ochranu proti vloupání. Oko a tělo zámku je vyrobené z tvrzené legované oceli. Povrch zámku je ze speciální Black GranitTM nátěrem. Uzamykací systém je chráněn proti vytrhnutí a odvrtání. Kódová karta ABUS Plus Dodáváno s dvěma klíči, jeden klíč s LED podsvícením.

Partner: ABUS
Abus KeyGarage 787 BIG

Abus KeyGarage 787 BIG

1 400 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

KeyGarage 787 BIG schránka z masivního kovu s integrovaným a plastovým krytem číselníku proti povětrnostním vlivům

Partner: ABUS
Abus KeyGarage 797

Abus KeyGarage 797

1 330 Kč

KeyGarage 797 schránka z masivního kovu s integrovaným plastovým krytem číselníku proti nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Partner: ABUS

Německý koncern ABUS patří mezi největší světové výrobce mechanického zabezpečení. Firma byla založena již v roce 1924.

V současné době zaujímá ABUS vedoucí postavení ve všech segmentech a oblastech světového trhu. Komplexní výrobní program zahrnuje produkci visacích zámků, petlic, cylindrických vložek, přídavných dveřních a okenních zámků, cyklo a moto zámků.

Samotná výroba všech produktů ABUS probíhá v souladu s příslušnými evropskými normami. Výrobní postupy se řadí mezi ty nejmodernější v dnešním průmyslu. Během samotné výroby se provádějí namátkové testy, které zaručují vysokou kvalitu všech produktů. Firma ABUS při vývoji svých výrobků spolupracuje s německou kriminální policií. Zabezpečení ABUS uznávají významné pojišťovny ve sdružení VdS.

Kvalita je standard ABUSu. K tomu, abychom dosáhli té nejlepší kvality, je zapotřebí mít znalosti a schopnosti v tomto oboru. To je základ produktů Security made in Germany.

ABUS používá nejnovější výrobní technologie a nejlepší materiály pro výrobu. Každému produktu věnuje tolik času, aby dosáhl té nejlepší kvality a byl pro zákaníka atraktivní. To je ta nejlepší cesta.