Abus JC1100A DANNI - nábytková zarážka
3x

Abus JC1100A DANNI - nábytková zarážka

119 Kč

JC1100A DANNI – nábytková zarážka proti možnému přivření prstů a nežádoucímu otevření zásuvky a skříňky. Pojistku lze použít na komody, skříně apod. Instalace je jednoduchá díky 3M lepící pásce.

Partner: ABUS
Abus JC1200A JONAS Dětská pojistka proti přivření prstů

Abus JC1200A JONAS Dětská pojistka proti přivření prstů

189 Kč

JC1200A JONAS Dětská pojistka proti přivření prstů a nežádoucímu otevírání zásuvky a skříňky.Chrání děti před nebezpečnými látkami, které mohou být uloženy ve skříňce nebo v zásuvce. Pojistku lze použít na komody skříně apod. Jednoduchá instalace díky 3M lepící pásce.

Partner: ABUS
Abus JC6602 MIMI Dětská pojistka na skříňky a komody
1x

Abus JC6602 MIMI Dětská pojistka na skříňky a komody

79 Kč

JC6602 MIMI Dětská pojistka na skříňky a komody. Chrání děti před nebezpečnými látkami, které mohou být uloženy ve skříňce, nebo v zásuvce. Pojistku lze použít na komody, skříně apod.Jednoduchá instalace díky 3M lepící pásce.

Partner: ABUS
Abus JC4100A SINA Dětská pojistka na skříňky a šuplíky

Abus JC4100A SINA Dětská pojistka na skříňky a šuplíky

149 Kč

JC4100A SINA Dětská pojistka na skříňky a šuplíky proti přivření prstů a nežádoucímu otevření šuplíku a skříňky. Pojistku lze použít i na komody, skříně apod. Instalační materiál naleznete uvnitř balení. Obsah balení: 4 ks.

Partner: ABUS

Německý koncern ABUS patří mezi největší světové výrobce mechanického zabezpečení. Firma byla založena již v roce 1924.

V současné době zaujímá ABUS vedoucí postavení ve všech segmentech a oblastech světového trhu. Komplexní výrobní program zahrnuje produkci visacích zámků, petlic, cylindrických vložek, přídavných dveřních a okenních zámků, cyklo a moto zámků.

Samotná výroba všech produktů ABUS probíhá v souladu s příslušnými evropskými normami. Výrobní postupy se řadí mezi ty nejmodernější v dnešním průmyslu. Během samotné výroby se provádějí namátkové testy, které zaručují vysokou kvalitu všech produktů. Firma ABUS při vývoji svých výrobků spolupracuje s německou kriminální policií. Zabezpečení ABUS uznávají významné pojišťovny ve sdružení VdS.

Kvalita je standard ABUSu. K tomu, abychom dosáhli té nejlepší kvality, je zapotřebí mít znalosti a schopnosti v tomto oboru. To je základ produktů Security made in Germany.

ABUS používá nejnovější výrobní technologie a nejlepší materiály pro výrobu. Každému produktu věnuje tolik času, aby dosáhl té nejlepší kvality a byl pro zákaníka atraktivní. To je ta nejlepší cesta.