Action pro Držák na hlavu čelovka X7
545 Kč

Díky tomuto držáku můžete nosit kameru stejně jako čelové svítilny. Ideální např. při horolezectví. 1ks Držák na hlavu „čelovka“.


Action pro Držák na hrudník X7
1 047 Kč

Pro mnoho sportovních příležitostí je ideální mít kameru připevněnou na hrudníku a natáčet tak dění před vámi, např. při běhu. 1ks Držák na hrudník.


Action pro Držák na kolo
738 Kč

Objímka pro uchycení sportovní kamery X7, SD21 na řídítka nebo pod sedadlo na sedlovou trubku, resp. na jakýkoliv rám či jiný „tyčovitý“ materiál o průměru 13 – 32 mm. 1ks Držáku na kolo.


Action pro Držák na snowboard a surfovací prkno X7
271 Kč

Držák s kvalitní 3M lepicí podložkou vhodný pro rovné povrchy.Vzhledem k extrémně velké lepicí ploše je ideální nejen pro surf, snowboardy nebo lyže, ale také pro ostatní rovné plochy, kde není menší lepící plocha.


Action pro Držáky bezpečnostní, 2ks
199 Kč

Držák opatřený 3M lepící podložkou je vhodné připevnit v blízkosti upevnění kamery a poutkem ji zajistit proti náhodnému upadnutí kamery..


Action pro Vložky proti mlžení
375 Kč

Velmi důležitý doplněk a to nejen pro vodní sporty. Pokud je předpoklad vysoké vlhkosti nebo prudké změny teploty vložte 2 tyto vložky do vodotěsného pouzdra.Zabráníte tak zamlžení objektivu a tím rozmazaným snímkům a.