Adonit Stylus Dash 3, black ADJD3B-22%
1 399 Kč 1 089 Kč

Stylus s kvalitně provedeným kovovým tělem v černé barvě pro zařízení iOS i Android. Adonit Stylus Dash 3 má vylepšený a velmi přesný 1,9mm hrot s vysokou citlivostí a vydrží v provozu až 14 hodin. Navíc se rychle nabíjí – 100% nabitou baterii získáte do 45 minut.

Adonit Stylus Pixel, black ADPBL-20%
2 499 Kč 1 979 Kč

Kvalitní hliníkový stylus pro iPhone a iPad s vylepšeným 1,9mm hrotem. Adonit Stylus Pixel má 2048 úrovní citlivosti a zabudovaný senzor, díky kterému se zapne, když ho vezmete do ruky. Jeho baterie vydrží až 15 hodin a díky funkci palm rejection vám poskytne např. při kreslení vysoký komfort.

Adonit Stylus Dash 3, bronze ADJD3BR-18%
1 399 Kč 1 139 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylus s kvalitně provedeným kovovým tělem v bronzové barvě pro zařízení iOS i Android. Adonit Stylus Dash 3 má vylepšený a velmi přesný 1,9mm hrot s vysokou citlivostí a vydrží v provozu až 14 hodin. Navíc se rychle nabíjí – 100% nabitou baterii získáte do 45 minut.

Adonit Stylus Dash 3, silver ADJD3S
1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylus s kvalitně provedeným kovovým tělem ve stříbrné barvě pro zařízení iOS i Android. Adonit Stylus Dash 3 má vylepšený a velmi přesný 1,9mm hrot s vysokou citlivostí a vydrží v provozu až 14 hodin. Navíc se rychle nabíjí – 100% nabitou baterii získáte do 45 minut.

Adonit Stylus Mini 4, dark grey ADM4DG-18%
725 Kč 590 Kč

Stylus s kovovým tělem v luxusním provedení. Adonit Stylus Mini 4 vám umožní ovládat vaše dotykové zařízení přesněji než kdykoli předtím. Na hrotu má vylepšenou průhlednou plastovou plošku a je kompatibilní se všemi dotykovými zařízeními. Díky praktickému klipu se navíc snadno přenáší.

Adonit Stylus Note ADNG, zlatá
1 399 Kč

Klasický stylus je ideálním pomocníkem pro používání vašeho iPadu. Adonit Stylus Note ADNG nemusíte propojovat promocí Bluetooth, stačí jen stisknout tlačítko a začít používat. 1mm špičku je možné vyměnit a prodloužit tak životnost pera. Milovníky designu potěší elegantní provedení a spona pro upevnění.

Adonit Stylus Note ADNB, černá
1 399 Kč 1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasický stylus je ideálním pomocníkem pro používání vašeho iPadu. Adonit Stylus Note ADNB nemusíte propojovat promocí Bluetooth, stačí jen stisknout tlačítko a začít používat. 1mm špičku je možné vyměnit a prodloužit tak životnost pera. Milovníky designu potěší elegantní provedení a spona pro upevnění.

Adonit jsou tvůrci nejpřesnějších stylusů na světě a dalšího skvělého příslušenství pro tablety.

Adonit jsou tvůrci nejpřesnějších stylusů na světě a dalšího skvělého příslušenství pro tablety.