Afars Holinky Pro, 3 mm neopren, Afars Velikost: 38
2 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Holinky Pro, 3 mm neopren, Afars Neoprenové holinky Hunting Pro jsou vyrobeny z kvalitní gumy s příměsí 60% přírodního kaučuku. Zateplené jsou kombinací 3mm neoprenu a oranžové podšívky z microfleecu.Mají boční stahovací sponu a anatomicky tvarované lýtko pro pohodlnou chůzi.

Afars boty Walker Varianta: 39
1 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lovecké boty Walker jsou vyrobené z kvalitní broušené vepřové kůže v kombinaci s nylonem. Kůže samotná je pak velmi odolná vůči atmosférickým vlivům a opotřebení. Tyto lovecké boty mají pevnou trekovou podrážku, což zaručuje pohodlnou chůzi i ve špatném terénu.

Afars boty Ronny nubuk hnědé Varianta: 40
1 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nízké polobotky Ronny jsou vhodné do středně náročných podmínek. Ideální jako boty jarní/letní/podzimní. Vyrobeny z kvalitní vodoodpudiví kůže Vachetta v kombinaci s Cordurou. Ronny mají vzdušnou tkanou membránu Garmisch Tex zabraňující proniknutí vody do obuvi. Podrážka je značky Vibram.

Afars boty Terra Varianta: 38
2 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Myslivecké či outdoorové polovysoké boty s pevnou podrážkou Vibram. Boty jsou vyrobeny z nejkvalitnější broušené hověziny nubuk. Boty jsou voděodolné díky membráně Comfortex. Vysoce kvalitní podrážka Vibram® s dlouhou životností a záseky pro stabilitu v terénu.

Afars boty Labrador nízké Varianta: 41/42
2 109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zimní lovecká obuv LABRADOR je vyrobená z nepromokavého materiálu Cordura®, podešev je z gumy TR. Tato lovecká obuv má vysoce izolující vyjmutelnou vložku tvořenou čistou střižní vlnou, hliníkovou lamelou a biologickou plstí Boty jsou testovány do –30° C.

Afars boty Labrador vysoké Varianta: 41/42
2 509 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zimní lovecká obuv LABRADOR je vyrobená z nepromokavého materiálu Cordura®, podešev z gumy TR. Tato lovecká obuv má vysoce izolující vyjmutelnou vložku tvořenou čistou střižní vlnou, hliníkovou lamelou a biologickou plstí. Boty jsou testované do –30° C.