AGAMA Záchranářský plovák červená

AGAMA Záchranářský plovák červená

1 390 Kč

Velký výrazný pěnový záchranářský plovák Agama je určen jako univerzální pomůcka, kterou upotřebí nejen vodní záchrana. Plovák disponuje mosaznou karabinou a kroužky.

Partner: Agama PRO
AGAMA Paddleboard RESCUE

AGAMA Paddleboard RESCUE

18 990 Kč

Skvělý záchranářský paddleboard, který je hojně využíván složkami IZS, je vhodný pro všechny vodní dobrodruhy. Nenechte se zmást, SUP Agama RESCUE může být i váš.

Partner: Agama PRO
AGAMA Čepice WIND černá

AGAMA Čepice WIND černá

390 Kč

Čepice Agama WIND je pružná a komfortní čepice z 2 mm super-stretchového neoprenu pro zajištění tepelného komfortu hlavy při venkovním plavání a dalších vodních sportech.

Partner: Agama PRO
AGAMA Neoprenové kalhoty FIT 3/4 délka 2 mm černá 2XL
1x

AGAMA Neoprenové kalhoty FIT 3/4 délka 2 mm

1 090 Kč

Tříčtvrteční kalhoty Agama FIT jsou vhodné pro zateplení při vodních sportech a také pro zvyšování efektivnosti spalování tuků při cvičení. Kalhoty velmi dobře padnou a díky superstrečovému materiálu neomezují v pohybu.

Partner: Agama PRO
AGAMA Pánský neopren DIVER 7 mm šedá/černá L

AGAMA Pánský neopren DIVER 7 mm

4 390 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pánská polosuchá potápěčská kombinéza s kuklou nabízí 7 mm zateplení, při zachování maximální flexibility. Ideální pro potápění v chladných vodách.

Partner: Agama PRO
AGAMA Neoprenové triko THERMAL NEW 2 mm černá 2XL

AGAMA Neoprenové triko THERMAL NEW 2 mm

1 190 Kč

Pro váš tepelný komfort nabízíme pořádně neoprenové tričko, které je pružné. Užijte si vodní sporty v pohodlí a teple, jak si vaše tělo zaslouží.

Partner: Agama PRO
AGAMA Plavecký pás SWIM (9 dílů/do 18 kg) žlutá/zelená
8x

AGAMA Plavecký pás SWIM (9 dílů/do 18 kg)

229 Kč

Dětský plavecký pás Agama SWIM má 9 dílů a je vhodný pro děti do 18 kg. Jednotlivé dílky, které na páse jsou můžete postupně odebírat dle zdatnosti a šikovnosti vašich dětí.

Partner: Agama PRO

Největší výrobce neoprenových a membránových obleků v ČR a SR nabízí výrobu neoprenových obleků pro sportovní, rekreační i profesionální potápění, prodej potápěčské techniky a zapůjčení nafukovacích člunů.