10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Agririva Víno růžové Rosato IGT 5 l - Bag In Box Agririva Víno červené Cabernet Sauvignon IGT 5 l - Bag In Box
Agririva Víno růžové Rosato IGT 5 l - Bag In Box

Italské růžové víno vyrobené z různých červených odrůd, vinifikovaných v růžovém, Rossato IGT je osvěžující, jemné a snadno pitelné víno, hodí se pro každodenní použití. Skvělé k lehkým hlavním chodům. Vynikající letní osvěžení pro každou příležitost, velmi univerzální.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Víno červené Cabernet Sauvignon IGT 5 l - Bag In Box Agririva Víno červené Cabernet Sauvignon IGT 5 l - Bag In Box
Agririva Víno červené Cabernet Sauvignon IGT 5 l - Bag In Box

Odrůdy Cabernet jsou odrůdy vinné révy francouzského původu spojené s oblastí Alto Garda Trentino. Mezi víny řady Bag in Box je rozhodně nejstrukturovanější a tělnatější, ale vždy určené pro každodenní použití.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Víno bílé Chardonnay IGT 5 l - Bag In Box Agririva Víno červené Cabernet Sauvignon IGT 5 l - Bag In Box
Agririva Víno bílé Chardonnay IGT 5 l - Bag In Box

Všestranné víno s dobrou strukturou a dobrým tělem, které plně odráží jeho odrůdové vlastnosti. Je vhodné ke každému jídlu, zejména k lehkým zeleninovým jídlům a těstovinám s pestem.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Víno bílé PINOT GRIGIO biologico DOC 0,75l Vistalago Agririva Víno bílé PINOT GRIGIO biologico DOC 0,75l Vistalago
Agririva Víno bílé PINOT GRIGIO biologico DOC 0,75l Vistalago

Intenzivní a jasně slámově žlutá barva. Jemné vůně hrušky a cedru v ombinaci s nádechem heřmánku s jemným kouřovým tónem. Vstupuje do patra fascinujícím a obklopujícím způsobem, který vyjadřuje dobrou strukturu a nádhernou rovnováhu všech složek v jemném propletení.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Lišky v olivovém oleji 290g Agririva Víno bílé PINOT GRIGIO biologico DOC 0,75l Vistalago
Agririva Lišky v olivovém oleji 290g

Lišky naložené v olivovém oleji si můžete vychutnat jako předkrm či přílohu. Liška je ceněná, chuťově výtečná, se specifickým aroma. První záznamy o konzumaci pocházejí ze 16. století. Je významným artiklem v celosvětovém měřítku, ročně se jí prodá asi 150–200 tisíc tun.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Houby míchané v olivovém oleji 290g Agririva Víno bílé PINOT GRIGIO biologico DOC 0,75l Vistalago
Agririva Houby míchané v olivovém oleji 290g

Směs hub v olivovém oleji si můžete vychutnat jako předkrm či přílohu a díky zpracování si můžete užívat v průběhu celého roku. Houby se omyjí, pečlivě vyberou a ručně balí do skleněných nádob s olivovým olejem.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Extra panenský olivový olej DOP GARDA TRENTINO ULIVA 100 ml Agririva Extra panenský olivový olej DOP GARDA TRENTINO ULIVA 100 ml
Agririva Extra panenský olivový olej DOP GARDA TRENTINO ULIVA 100 ml

Olej se vyznačuje středně ovocnou vůní s výraznými travnatými tóny s vůní zeleného jablka, ředkviček, čekanky a artyčoků s tóny mandlí a piniových oříšků.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Extra panenský olivový olej DOP GARDA TRENTINO ULIVA 250 ml Agririva Extra panenský olivový olej DOP GARDA TRENTINO ULIVA 100 ml
Agririva Extra panenský olivový olej DOP GARDA TRENTINO ULIVA 250 ml

Olej se vyznačuje středně ovocnou vůní s výraznými travnatými tóny s vůní zeleného jablka, ředkviček, čekanky a artyčoků s tóny mandlí a piniových oříšků.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Extra panenský olivový olej ITALICO 500ml Agririva Extra panenský olivový olej DOP GARDA TRENTINO ULIVA 100 ml
Agririva Extra panenský olivový olej ITALICO 500ml

Extra panenský olivový olej Italico Fratoio di Riva je vyráběn v plném souladu s normami kvality, které charakterizují Agraria Riva del Garda. Má lehké ovocné aroma s lehkým bylinkovým nádechem. Chuť je harmonická, mírně nahořklá a kořeněná.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Extra panenský olivový olej ITALICO 1l Agririva Grilované cibulky „borettane“ v olivovém oleji 290g
Agririva Extra panenský olivový olej ITALICO 1l

Extra panenský olivový olej Italico Fratoio di Riva je vyráběn v plném souladu s normami kvality, které charakterizují Agraria Riva del Garda. Má lehké ovocné aroma s lehkým bylinkovým nádechem. Chuť je harmonická, mírně nahořklá a kořeněná.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Grilované cibulky „borettane“ v olivovém oleji 290g Agririva Grilované cibulky „borettane“ v olivovém oleji 290g
Agririva Grilované cibulky „borettane“ v olivovém oleji 290g

Borettane cibulky grilované a naložené v olivovém oleji se skvěle hodí jako doplněk ke grilovaným masům, ale můžete si je vychutnat i samotné nebo jako součást předkrmu. Je malá, ale přesto má opravdu intenzivní, silnou a zároveň velmi sladkou chuť.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Grilované papriky naložené v olivovém oleji 290g Agririva Grilované cibulky „borettane“ v olivovém oleji 290g
Agririva Grilované papriky naložené v olivovém oleji 290g

Pečlivě vybrané červené a žluté papriky se omyjí, nakrájí a grilují tak, aby si zachovaly křupavost. Zabalí se do skleněné nádoby s olivovým olejem a následuje pasterizace. Poté se sklenice ochladí, označí a produkt je připraven ke skladování a distribuci.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Grilovaný lilek v olivovém oleji 290g Agririva Víno bílé CHARDONNAY biologico DOC 0,75l
Agririva Grilovaný lilek v olivovém oleji 290g

Grilovaný lilek v olivovém oleji s jemnou a jedinečnou chutí si vychutnáte jako speciální středomořský předkrm či jako lehkou přílohu k masu. Pečlivě vybrané lilky se omyjí, nakrájí a grilují tak, aby si zachovaly křupavost. Zabalí se do skleněné nádoby s olivovým olejem a následuje pasterizace.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Olivové paté 125g Agririva Víno bílé CHARDONNAY biologico DOC 0,75l
Agririva Olivové paté 125g

Luxusní olivové paté z nejlepších ingrediencí bez zbytečných přísad a konzervantů. Směs obsahuje 70% oliv a jedinými přísadami jsou kvalitní olivový olej a sůl.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Víno bílé CHARDONNAY biologico DOC 0,75l Agririva Víno bílé CHARDONNAY biologico DOC 0,75l
Agririva Víno bílé CHARDONNAY biologico DOC 0,75l

Víno je intenzivní a ve vůni mimořádně elegantní. Vůně je lákavá a komplexní díky svým aromatickým akcentům, sahá od ovocných tónů jablka Golden Delicious a banánu přes ořechové tóny lískových oříšků a mandlí až po květinové akcenty akácie, nakonec končí v tónech vanilky a sladkého krému.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Víno bílé CHARDONNAY DOC 0,75l CLASS Agririva Víno bílé MÜLLER THURGAU biologico DOC 0,75l Vistalago
Agririva Víno bílé CHARDONNAY DOC 0,75l CLASS

Excelentní víno s čerstvou, suchou a vyváženou chutí. Vůně je elegantní, ovocná s tóny červeného a žlutého jablka, bílého melounu a citrusových plodů. Ideální jako aperitiv, skvěle doplní předkrmy, ryby, polévky a vývary i tvrdé a zrající sýry.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Víno bílé CHARDONNAY Trentino DOC 0,75l APP Agririva Víno bílé MÜLLER THURGAU biologico DOC 0,75l Vistalago
Agririva Víno bílé CHARDONNAY Trentino DOC 0,75l APP

Víno se světle slámově žlutou barvou se zelenkavými odlesky. Vůně je jemná, s ovocnými tóny jablka, banánu a exotického ovoce, díky nimž je odrůda výchozích hroznů dobře rozpoznatelná. Dává příjemný pocit plnosti, kulatosti a rovnováhy v ústech.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Víno bílé PINOT GRIGIO DOC 0,75l APP Agririva Víno červené CABERNET SAUVIGNON DOC 0,75l CLASS
Agririva Víno bílé PINOT GRIGIO DOC 0,75l APP

Víno bledě slámově žluté barvy s výjimečnou jemností, elegancí a komplexností se zajímavými ovocnými tóny (broskev, jablko zralé ovoce obecně). Obzvláště jemné, svěží příjemné víno.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Víno bílé TRAMINER DOC 0,75l Vistalago Agririva Víno červené CABERNET SAUVIGNON DOC 0,75l CLASS
Agririva Víno bílé TRAMINER DOC 0,75l Vistalago

Víno má příjemnou sytě slámově žlutou barvu se sklonem ke zlatavé. Je zde nezaměnitelná intenzita a komplexnost vůní s nádechem od růže po mango, od žluté broskve po liči, od citrusů po kandované ovoce zabalené do závoje koření, zázvor a muškátový oříšek.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Víno červené CABERNET SAUVIGNON DOC 0,75l CLASS Agririva Víno červené CABERNET SAUVIGNON DOC 0,75l CLASS
Agririva Víno červené CABERNET SAUVIGNON DOC 0,75l CLASS

Víno s rubínovou barvou se snoubí s ovocným aroma, které doplňuje chuť typická pro víno zrající ve dřevě. Na patře je suché, plné, s jemnou tříslovinou. Hodí se k červenému masu, zvěřině a tvrdým vyzrálým sýrům. Doporučujeme otevřít láhev hodinu předem a servírovat při teplotě 18–20°C.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Víno červené CABERNET SAUVIGNON DOC 0,75l APP Agririva Víno červené CABERNET SAUVIGNON DOC 0,75l APP
Agririva Víno červené CABERNET SAUVIGNON DOC 0,75l APP

Víno tmavě rubínově červené barvy s purpurovými odlesky. Elegantní, velkorysé a intenzivní aroma s ovocnými tóny (ostružiny, maliny) s příjemnou travnatou vůní s lehce kořeněným nádechem. V buketu se snoubí tóny eukalyptu a sladkého ovoce. Chuť má plnou a suchou, ale i nečekaně hebkou.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Víno červené LAGREIN DOC 0,75l SASERA Agririva Víno červené CABERNET SAUVIGNON DOC 0,75l APP
Agririva Víno červené LAGREIN DOC 0,75l SASERA

Velmi intenzivní rubínově červená barva s fialovými odlesky. Komplexní buket, zpočátku kořenitější, po jalovci a pepři, se sladkými tóny kakaa a vanilky, poté s tóny zralého červeného ovoce, jako je třešeň, černá třešeň, malina a švestka.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Agririva Víno červené MARZEMINO DOC 0,75l APP Agririva Víno červené CABERNET SAUVIGNON DOC 0,75l APP
Agririva Víno červené MARZEMINO DOC 0,75l APP

Víno sytě rubínové barvy s fialovými odstíny. Přitažlivé aroma s květinovými prvky (jasmín), nádechem tmavého ovoce (švestka, ostružiny) a borůvek. Dub je tam také, ale velmi diskrétně. Tmavé ovoce je v ústech následované džemem, vanilkou a čokoládou.

můžete mít 13.12. - 14.12.

V roce 1926 vznikl zemědělský svaz Agraria Riva del Garda s cílem propagovat a podporovat zemědělství v oblasti Garda Trentino. Vinařství bylo založeno v roce 1957 a v roce 1965 podnik Frantoio na výrobu olivového oleje. Kvalita a jedinečnost produktů jsou otiskem místní oblasti, bohatstvím vyjádřeným každý den pečlivou prací a vášní pro detail v každé fázi, od terénu až po spotřebitele, upřednostňující krátké dodavatelské řetězce a produkty s nulovým kilometrem.