Aigner Starlight - (TESTER) parfémová voda W Objem: 100 ml
627 Kč

Purpurová obloha, zářící hvězdy a svěží vánek. Jak jinak popsat vůni Aigner Starlight? Poznejte parfémovou vodu vytvořenou pro ženy vynikající svou krásou a výjimečností. Pro ženy, jež zazáří a jsou moderní i své. Nechte se unést euforií a přivoňte ke Starlight.

Aigner X-Limited - toaletní voda UNI Objem: 250 ml
556 Kč

Toaletní unisex vodu určenou pro muže i ženy si oblíbí obě pohlaví. Je dlouhotrvající, nevtíravá a charakteristická. Nikoho nenechá v klidu. Každý se za vámi otočí. Buďte moderní a udávejte trendy. Úspěch čekejte všude tam, kde se ukážete. Pracovní schůzka? Společnost přátel?

Aigner Starlight - parfémová voda W Objem: 100 ml
681 Kč

Voňavý svět určený jen pro ženy, aroma vyjadřující tajemství. Představte si purpurové nebe, kde hvězdy problikávají za pavučinkou z mraků. A uprostřed toho všeho průhled s pohádkovým výtahem ke hvězdám, kam mohou jen výjimečné ženy – ženy Starlight – ženy, které se narodily proto, aby zářily.

Aigner No.1 Platinum - toaletní voda M Objem: 100 ml
906 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Teplá vůně středozemní očaruje každého muže. Jedná se o silnou a mužnou vůni. Aigner se inspiroval stříbřitě bílým kovem a vytvořil v roce 2015 právě tento parfém. Platinem je též inspirován vzhled flakónu. Prvek popisují jako studený kov, představující sílu a čistotu.

Aigner Blue Emotion - toaletní voda M Objem: 100 ml
446 Kč

Příjemná a elegantní vůně se svěžestí Středomoří. Taková je toaletní voda Aigner Blue Emotion. Vůně je vhodná jak na denní nošení například do kanceláře, na jednání, tak i na volný čas a sport. Probuďte svou vášeň a nechte se unášet na vlnách svěžesti.

Aigner Blue - toaletní voda M Objem: 125 ml
693 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánská toaletní voda Aigner Blue Emotion pour Homme představuje luxusní spojení nadčasové elegance a dlouhotrvající svěžesti. Exotickou vůni parfému Blue Emotion pour Homme oceníte jak při slavnostních či pracovních příležitostech, tak také ve všední dny nebo při sportu.

Aigner Début - parfémová voda W Objem: 100 ml
843 Kč

Jemná vůně šťavnatých citrusů, vzácných dřevin, květin v sobě skrývá nový parfém Aigner Début pro ženy. Inspirací parfému Début se stala žena zahalena v elegantních, krásných šatech, které upoutají pozornost na první pohled.

Aigner No.1 - toaletní voda M Objem: 100 ml
819 Kč

Orientálně-dřevitá vůně pro muže uvedena na trh v roce 2012. Aigner vytvořil velmi luxusní a kvalitní vůni pro muže, kteří se chtějí stát inspirací. Ukažte, že umíte ohromit své okolí svou přítomností podtrhnutou neodolatelným šarmem vůně Aigner No.1.

Aigner pour Homme - toaletní voda M Objem: 50 ml
492 Kč

Produkt, který nepotřebuje jméno. Zatímco se doby rychle mění, „muž AGNER pour homme“ pro sebe objevil nadčasové hodnoty, které ho chrání. Nacházejíc svou duševní rovnováhu se neztratí mezi zavedenými konvencemi, ale vybírá si i z nejnovějších trendů vše estetické, luxusní a vyvážené.

Aigner Starlight Gold - parfémová voda W Objem: 100 ml
948 Kč

Květinová, sladká, pudrová, dřevitá vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Hlava:
bergamot, švestka, magnólie

Srdce: jasmín, růže, orchidej, tuberoza, ylang-ylang

Základ:
ambra, santal, pižmo, mech, vanilka