Akamuti Arganový olej 100 ml
659 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pečujte o sebe „tekutým zlatem" Už stovky let patří arganový olej mezi poklady v péči o pokožku. Rychle a efektivně regeneruje a hydratuje pokožku, vlasy i nehty. Za studena lisovaný arganový olej je bohatý na vitamín E a antioxidanty, které chrání pokožku před volnými radikály.

Akamuti Mýdlo černé africké tekuté 250 ml
399 Kč

Černá africká mýdla mají vynikají čisticí účinky Černá africká mýdla se už po staletí vyrábějí v západní polovině Afriky. K výrobě vesničané používají rostlinné dary — másla a oleje z palem, stromů, semen, kůry apod. Černá mýdla vynikají skvělými čistícími a hydratačními vlastnostmi.

Akamuti Mýdlo zeleninová zahrada tekuté 250 ml
289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Složení Water (Aqua), Organic Saponified Sunflower Oil* (Potassium oleate), Organic Saponified Coconut Oil* (Potassium cocoate), Organic Vegetable Glycerine*, Citric Acid (Potassium citrate), Organic Community Traded Organic Peppermint Essential Oil* (Mentha piperita), Organic Tea Tree Essential O…

Akamuti Vlasové máslo Murumuru 50 g
299 Kč

Péče a styling v jednom Vyživující máslo murumuru pomáhá tvarovat kudrnaté a vlnité vlasy. Účesu dodává tvar, vlasy jsou poddajné a pružné. Po pravidelném používání jsou vlasy jemné, hydratované, lesklé a zdravé.