Albatros Knížka Co se děje v mraveništi 23x23x2cm 3+
299 Kč

Chcete Vašim dětem ukázat pilnost mravenečků v mraveništi. Pohodlně děti usaďte a přečtěte jim tuto krásnou knížku, ze které zjistí, co vlastně malí mravenečkové za celý den stihnout udělat. Prostřednictvím této knihy se podívají přímo do mraveniště. Tato knížka má celkem 14 listů.

Albatros Knížka Disney Tvary 20x20cm
219 Kč

Krásné leporelo s hrdiny Disney pohádek naučí vaše děti hravou formou základní tvary. Parametry:  materiál: papír rozměry: 20 × 20 cm počet stran: 12

Albatros Knížka Leporelo - Krtek a podzim
189 Kč

Leporelo s obrázky Z. Milera hravou formou seznamuje děti s podzimem. Krteček podzim prožívá  nová dobrodružství se svými přáteli. Leporelo pomáhá rozvíjet pozornost a také představivost těch nejmenších dětí i jejich starších sourozenců. Krteček baví děti déle než 60 let. Vhodné pro děti od 2 let.

Albatros Knížka Leporelo - Krtek a léto
169 Kč

Leporelo Krtek a léto pro všechny milovníky pohádky „Krteček“. Společně s Krtečkem si užij jeho příběhy o létu, jaká dobrodružství zažívá v době teplých a krásných dní.

Albatros Knížka Zvířátka na farmě 12,5x12,5x2cm 12m+
249 Kč

Společně s malými kůzlátky se podívejte, jak se žije na farmě! Přečtěte si roztomilou knížku, otevírejte okénka a naučte se pojmenovat domácí zvířátka. Knížka rozvíjí motorické schopnosti dítěte a napomáhá k rozšíření slovní zásoby. Velikost 12,5×12,5×2 cm. Vhodné od 12 měsíců.

Albatros Knížka Mlsná myška 9x9cm
219 Kč

Knížka Mlsná myška 9×9cm 12m+ Tato malá knížka je určená pro nejmenší děti. Nabízí spoustu zábavy a radosti. Stačí jen zatáhnout za pohyblivou část a objeví se doposud dobře ukryté tajemství. Vaše děti tak mohou objevovat stále něco nového, každá stránka přinese něco zajímavého.

Albatros Knížka Traktůrek Zetůrek 17x24cm
249 Kč

Krásná knížka o přátelství, o snech, společných činech, žárlivosti, ale i strachu..  Hlavními hrdiny knížky je traktůrek a Honzík.  Parametry: materiál: papír rozměry: 12 × 27 cm počet stran: 24

Albatros Knížka Cvrček a mravenci 23x19x1cm
279 Kč

Přečtěte Vašim dětem tuto knížku o Cvrčkovi muzikantovi, který vyhrává na svoje housličky a narozdíl od mravenečků se vůbec nepřipravuje na zimní období. Tato knížka je příkladem toho, jak pilní mravenci jsou a také toho, jak je důležité být laskavý, moudrý a nemyslet pouze na sebe.

Albatros Knížka Disney Čísla 20x20cm 0+
219 Kč

Knížka s motivy nejznámějších pohádek Disney je vhodná již pro nejmenší děti. Díky této knížce se děti naučí čísla a s pomocí postaviček z pohádek. Pod každým obrázkem je rým pro zábavnější formu učení. Věk: 0+ Rozměry: 20 × 20 cm

Albatros Knížka Jak se Káťa naučila zavazovat tkaničku 18x6x5cm 3+
299 Kč

Stále Vašim dětem nejde to, aby si samy zavázaly tkaničky? Zkuste to s touto knížkou, se kterou to půjde jedna báseň. Děti hravou a nenásilnou formou zjistí, jak se naučila zavazovat tkaničky malá Káťa.  Parametry:  materiál: papír rozměry: 18 × 6 × 5 cm počet stránek: 18 Vhodné pro děti od 3 let.

Albatros Knížka Ráno v trávě 24x16cm
219 Kč

Knížka Ráno v trávě obsahuje řadu pohádek, které naučí děti základním hygienickým navykům a to zábavnou formou doprovázenou krásnými ilustracemi. Věk: 0+ Rozměry: 24 × 16 cm