-53%
Albert Bezkontaktní teploměr BabyTemp
13x

Albert Bezkontaktní teploměr BabyTemp

1 290 Kč
599 Kč
Akce

Infračervený teploměr pro měření tělesné teploty, teploty povrchů, okolí nebo tekutin je vybaven pamětí na 30 měření a díky bezkontaktnímu měření změří nerušeně teplotu vašeho dítěte i během spánku. Teploměr má jednoduché intuitivní ovládání a dobře čitelný podsvícený displej.

Od prodejce MALL
Albert Odsávačka bateriová nosních hlenů
3x

Albert Odsávačka bateriová nosních hlenů

998 Kč
949 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bateriová odsávačka nosních hlenů značky Albert je praktickým pomocníkem všech domácností nejen s malými dětmi. Rychlé a snadné čištění dětských i dospělých nosních dírek napomáhá ke zmírnění infekce horních cest dýchacích. Vodotěsný a nehlučný přístroj s ergonomickým tvarem, který umožňuje pohodlné uchopení.

Od prodejce MALL
Albert Termofor dětský Lední medvěd
17x

Albert Termofor dětský Lední medvěd

189 Kč
186 Kč

Termofor dětský Lední medvěd má extra měkký flaušový obal v podobě ledního medvěda, který ukrývá ohřívací láhev, nebo-li termofor, o objemu 0,7 l.

Partner: Vivantis
Albert Termofor v plyšovém obalu Pompo
32x

Albert Termofor v plyšovém obalu Pompo

244 Kč

Termofor v plyšovém obalu Pompo z teplu vzdorné pryže o objemu 2 l je schovaný do hebkého plyšového obalu a slouží zejména k lokálnímu zahřívání částí lidského těla.

Partner: Vivantis

Albert Polska je významnou mezinárodní společností, která působí na evropském trhu již 17 let. Zaměřuje se na výrobu a distribuci zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, polotovarů a nabízí širokou škálu kosmetických přípravků.

Všechny výrobky společnosti Albert Polska mají požadované certifikáty pro zajištění maximální kvality a komfortu pro konečného uživatele. Společnost Albert spolupracuje s hlavními distributory na polském trhu a exportuje své zboží do zemí, jako jsou např. Německo, USA, Česká republika, Slovensko, Rumunsko, Bulharsko a Pobaltí.