Aligator

Aligator 1,8m USB 2.0.kabel A - miniUSB, 4pin, Mitsumi am4p-6

Aligator 1,8m USB 2.0.kabel A - miniUSB, 4pin, Mitsumi am4p-6

59 Kč

1,8m USB 2.0.kabel A – miniUSB, 4pin, Mitsumi am4p-6 Popis produktu: CC-USB2-AM4P-6 USB 2.0 A-plug MINI 4PM 6ft cableUSB cable A plug/mini-USB 4PM plug 6ft cableMoulded, bulk packing4-pinovým MINI-USB konektorem pro připojení fotoaparátů, MP3 přehrávačů a dalších zařízení k počítači.

Partner: SvetCasu
-31%
Aligator PODS, černá

Aligator PODS, černá

599 Kč
409 Kč

Další nabídka za 369 Kč

Zaujmou propracovaným designem a potěší čistým a věrným zvukem – moderní Bluetooth 5.0 sluchátka Aligator PODS jsou určená všem fanouškům dobrého poslechu. Ve výbavě mají mikrofon pro handsfree hovory, dotykové ovládání a na nabití hrají 3 h. Energii pro dalších 17 h provozu zajistí nabíjecí 300mAh box.

Od prodejce MALL

Aligator je společnost, která vyrábí unikátní telefony určené pro seniory, a má pro ně speciálně navržené ovládání pro pohodlné a maximálně intuitivní práci s telefonem, navíc s bezpečnostní funkcí nouzového volání. Telefon pochází z oficiální české distribuce s českým menu a dokumentací. Nabízí přehledné menu a má jednoduché ovládání.

Zvláštností mobilních telefonů Aligator je speciální tlačítko SOS na zadní straně pro rychlé uskutečnění nouzového hovoru nebo textové zprávy. Příjemce můžete nadefinovat maximálně čtyři čísla, nejprve jim dojde textová zpráva a telefon je poté začne obvolávat. Při tomto pokusu vydává Aligator 300 dost hlasité zvuky, pokud na sebe chcete upozornit okolí, jedná se o naprosto ideální možnost. Současně se telefon snaží dovolat všem příjemcům tak dlouho, dokud druhá strana hovor nepřijme.

Specializace

Mobilní telefony pro seniory.