AllServices Gumový odkapávač na boty Shoes - 80 x 40 cm
290 Kč

Gumový odkapávač na 3 páry bot Shoes – 80 × 40 cm – stylový gumový odkapávač na 3 páry bot využijete doma, v kanceláři, v kufru auta, čekárně, šatně apod., a slouží především k odkapávání vody z obuvi v zimním a deštivém počasí. Voda a nečistoty díky vysokému okraji nemá šanci vytéct.

AllServices Protiúnavová rohož Worksafe 150 x 90 cm
2 298 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Protiúnavová rohož – je vyrobena z extrémně odolné gumy s dírami. Rohož je vhodná ke zmírnění únavy pracovníků a zamezení rizika uklouznutí. Tvar zkosení zvyšuje bezpečnost při práci a unikátní rubová strana zabraňuje podkluzu rohože.

AllServices Rohožka antracitová textilní Prisma - 120 x 90 cm
1 027 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vnitřní vstupní textilní čistící rohožka Prisma – 120 x 90 cm – antracitová – textilní vstupní rohožka má vysokou čistící schopnost, je vybavena drážkami, zachycující nečistosty a je vhodná k dočištění obuvi do běžně namáhavých vstupů budov.

AllServices Rohožka béžová textilní - 150 x 90 cm
2 287 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Mikrovláknová vnitřní vstupní textilní čistící rohožka – 150 x 90 cm – béžová – textilní vstupní rohožka je vyrobena technologií mikrovláken a má vysokou čistící a rychloschnoucí schopnost. Flexibilní a jemná vlákna (tenčí než lidský vlas) čistí do hloubky podrážky.

AllServices Rohožka černá textilní - 90 x 60 cm
906 Kč

Vnitřní vstupní textilní čistící rohožka – 90 × 60 cm – černá – textilní vstupní rohožka má vysokou čistící schopnost, je vybavena drážkami, zachycující nečistosty a je vhodná k dočištění obuvi do běžně namáhavých vstupů budov.

AllServices Rohožka guma-koberec MATADOR 50x80 cm - obdelník
121 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rohožka kobercová MATADOR 50 × 80 cm – se spodní protiskluzovou gumou. Rohožka MATADOR je čistící rohož pro běžné použití. Je vyrobena z pryže s textilem s podélným rýhováním. Cena je uvedena za1 kus.

AllServices Rohožka gumová CLASSIC 53 x 34 cm
145 Kč

Rohožka gumová CLASSIC 53 × 34 cm – velmi dobře čistí obuv a výborně se udržuje, lze ji umýt vodou nebo vyklepat a vysát. Rohožka je díky gumové spodní části stabilní a po podlaze neklouže. Cena je za 1 kus. Balení běžně obsahuje 10 ks.

AllServices Rohožka gumová Honeycomb - 150 x 100 cm
1 353 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Venkovní gumová čistící rohožka Honeycomb – 150 x 100 cm – gumová rohožka s otvory ve tvaru medových pláství, umožňuje propadávání nečistot. Vhodná pro odstranění hrubých nečistot jako je sníh, bláto, bahno… Lze také použít jako zatravňovací rohož pro zatravnění namáhaných ploch.

AllServices Rohožka gumová kartáčová Rubber Brush - 60 x 40 cm
133 Kč

Venkovní gumová čistící rohožka Rubber Brush – 60 × 40 cm - gumová rohožka s kartáčovým efektem vhodná pro odstranění drobných nečistot jako je bahno, tráva, zbytky sněhu,… Nejvhodnější umístění rohožky je před dveřmi bytů, rodinných domů či kanceláří.

AllServices Rohožka gumová kartáčová Rubber Brush - 75 x 45 cm
224 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Venkovní gumová čistící rohožka Rubber Brush – 75 × 45 cm – gumová rohožka s kartáčovým efektem vhodná pro odstranění drobných nečistot jako je bahno, tráva, zbytky sněhu,… Nejvhodnější umístění rohožky je před dveřmi bytů, rodinných domů či kanceláří.

AllServices Rohožka gumová kartáčová Shoes - 60 x 40 cm
126 Kč

Venkovní gumová čistící rohožka Shoes 60 × 40 cm – gumová rohožka s kartáčovým efektem vhodná pro odstranění drobných nečistot jako je bahno, tráva, zbytky sněhu,… Nejvhodnější umístění rohožky je před dveřmi bytů, rodinných domů či kanceláří.

AllServices Rohožka gumová kokosová půlkruhová Welcome - Oak Leaves - 75 x 45 cm
211 Kč

Venkovní gumová kokosová čistící rohožka Welcome - Oak Leaves – 75 × 45 cm – půlkruhová – gumová rohožka s přírodním kokosovým vláknem vhodná pro odstranění drobných nečistot jako je bahno, tráva, zbytky sněhu,… Nejvhodnější umístění této krásné designové rohožky je před dveřmi bytů, rodinných d…

AllServices Rohožka gumová kokosová Rectangle - Deco - 75 x 45 cm
528 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Venkovní gumová kokosová čistící rohožka Rectangle – Deco – 75 × 45 cm – gumová rohožka s přírodním kokosovým vláknem vhodná pro odstranění drobných nečistot jako je bahno, tráva, zbytky sněhu,… Nejvhodnější umístění této krásné designové rohožky je před dveřmi bytů, rodinných domů či komerčních…

AllServices Rohožka gumová kokosová Stripes - Rectangle - 75 x 45 cm
528 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Venkovní gumová kokosová čistící rohožka Stripes – Rectangle – 75 × 45 cm – gumová rohožka s kokosovým vláknem vhodná pro odstranění drobných nečistot jako je bahno, tráva, zbytky sněhu,… Nejvhodnější umístění této krásné designové rohožky je před dveřmi bytů, rodinných domů či komerčních budov.

AllServices Rohožka koberec-guma EXCELENT 45 x 75 cm - půlkruh
121 Kč

Rohožka půlkruhová koberec-guma EXCELENT 45× 75 cm – vhodné i do vnitřních prostorů za vstupy. Díky gumové spodní části stabilní a po podlaze neklouže. Rohožku lze jednoduše čistit vysáváním, vyklepáním nebo čištěním vodou. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 10 ks.

AllServices Rohožka koberec-guma LILI 40 x 60 cm - obdelník
85 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rohožka LILI koberec-guma 40 x6 0 cm – lze využít jako elegantní rohožku do administrativních prostor nebo i jako kobereček před dveře. Velmi dobrá na údržbu. Cena je za jeden kus, balení běžně obsahuje 20 ks.

AllServices Rohožka kokosová Welcome - Dog - 75 x 45 cm
437 Kč

Venkovní vstupní kokosová čistící rohožka Welcome – Dog – 75 × 45 cm – rohožka pro milovníky pejsků s kokosovým vláknem zatavené v PVC, vhodná pro odstranění drobných nečistot jako je bahno, tráva, zbytky sněhu,… Nejvhodnější umístění této krásné designové rohožky je nejen před dveřmi bytů, rodi…

AllServices Rohožka textilní modrá Diamonds - 75 x 45 cm
385 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Venkovní textilní čistící rohožka Diamonds – 75 × 45 cm – modrá – textilní vstupní rohožka vhodná pro odstranění drobných nečistot jako je bahno, tráva, zbytky sněhu,… Nejvhodnější umístění této rohožky je před dveřmi bytů, rodinných domů či kanceláří.

AllServices Vstupní čistící rohož 150 x 90 cm
1 451 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vstupní čistící rohož – vrchní strana je vyrobena ze 100% Polypropylenu, spodní strana je vyrobena z PVC zabraňující smyku na podlaze. Rohož s dvojitými vlákny – hrubá vlákna stírají nečistoty a jemná vlákna zachycují vlhkost z obuvi.

AllServices Zázračná rohožka MAGIC - kouzelná čistící rohožka
319 Kč

Zázračná rohožka MAGIC – kouzelná čistící rohožka – kouzlo této rohožky spočívá v jejích vysoce savých vláknech. Díky tomu velmi dobře zadrží prach, bahno, špínu nebo vodu. To zajistí, že zůstane Vaše podlaha čistá a suchá.