AllServices Fleur hotelová koupací čepice - 1 ks
4 Kč

Koupací čepice -  koupací čepice z hotelové řady Fleur je složená do tvaru harmoniky s gumičkou a ja zabalena v krabičce s logem řady. Toto balení se hodí jako doplněk každé kosmetické sady. Proč právě hotelová řada Fleur?

AllServices Hotel Collection - koupací čepice
4 Kč

Koupací čepice z řady HOTEL COLLECTION Koupací čepice pro hotely. Čepice je zabalena v krásném matno-bílo stříbrném obalu s popiskem „HOTEL COLLECTION“. Toto balení se hodí jako doplněk každé kosmetické sady.

AllServices Kartáček na ruce s rukojetí
20 Kč

Kartáček na ruce s rukojetí - kartáček na ruce vynikající použití díky dobrému uchycení za rukojeť, vhodné do dílny i domácnosti. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.

AllServices Kosmetické kapesníčky - náplň 150 kusů
22 Kč

Dvouvrstvé kosmetické kapesníky 150 ks -  kosmetické kapesníky v praktickém balení do zásobníku. Kosmetické kapesníky jsou velmi jemné, mají dvě vrsty a jsou vyrobeny ze 100% celulózy. V jednom balení je 150 ks kosmetických kapesníků.

AllServices Papírové ručníky ZZ šedé, 38g/m2, 4200 ks
265 Kč

Papírové ručníky ZZ 4200 ks -  ručníky v šedé barvě jsou velmi pevné, netrhají se a nezapáchají, nejsou průhledné. Ručníky jsou velmi kvalitní a vhodné do všech zásobníků ZZ.Ručníky jsou vhodné do restaurací, škol, sportovních zařízení nebo nemocnic.