AllServices Antibakteriální mop eco bambo 121 g s tyčí imitace dřeva
85 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Antibakteriální mop s tyčí imitace dřeva –  mop je antibakteriální, biodegradabilní a je vyrobený z organického 100% kompostovatelného textilního materiálu. Přítomnost bambusového vlákna dokáže zničit až 70% bakterií a díky své vysoké savosti absorbuje až 4 x více vlhkosti než bavlna.

AllServices Auto houba velká mycí s padem
29 Kč

Auto houba velká mycí s padem – výborná mycí houba s padem (abrazivní vrstvou pro snadné odstranění úporných nečistot např. hmyz) určená na ruční mytí aut, na mytí potahů a čalounění, koberců atd. Je jemná, ale pevná neroztrhne se vám v ruce, když je namočená.

AllServices Bonsai Hotelové tělové mléko 20 ml
6 Kč

Hotelové tělové mléko 20 ml – Bonsai – hotelové tělové mléko příjemné květinové vůně, které se stalo téměř ihned jedním z nejoblíbenějších. Hotelové tělové mýdlo z řady hotelové kosmetiky Bonsai o objemu 20 ml. Cena uvedena za 1 ks.

AllServices Bonsai Hotelové tělové mléko 30 ml
6 Kč

Hotelové tělové mléko 30 ml – Bonsai Toto tělové mléko je bez parabenů, příjemné květinové vůně, které se stalo téměř ihned jedním z nejoblíbenějších. Hotelové tělové mýdlo z řady hotelové kosmetiky Bonsai o objemu 30 ml. Cena uvedena za 1 ks.

AllServices Bonsai Hotelový sprchový gel 20 ml
5 Kč

Hotelový sprchový gel 20 ml – Bonsai – hotelový sprchový gel příjemné květinové vůně, který se stal téměř ihned jedním z nejoblíbenějších. Hotelový šampón z řady hotelové kosmetiky Bonsai o objemu 20 ml. Cena uvedena za 1 ks.

AllServices Bonsai Hotelový sprchový gel 30 ml
5 Kč

Hotelový sprchový gel 20 ml – Bonsai  Tento sprchový gel je bez parabenů, příjemné květinové vůně, který se stal téměř ihned jedním z nejoblíbenějších. Hotelový šampón z řady hotelové kosmetiky Bonsai o objemu 30 ml. Cena uvedena za 1 ks.

AllServices Box na přepravu a skladování 200 l
5 081 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Box na přepravu – je vyroben z recyklovatelného Polyetylenu metodou rotačního tváření.  Box je odolný vůči UV záření, vlivu atmosferických podmínek a mechanickému poškození. Tento box disponuje velmi pevnou konstrukcí a víko boxu je zavěšeno na 3 robustních pantech.

AllServices Bright hotelové mýdlo - 15 g
3 Kč

Mýdlo 15 g – mýdlo z hotelové kosmetiky Bright má jemnou citrusovou vůni, nevysušuje pokožku a je 100% rostlinného původu. Toto mýdlo v neobvyklém designu jistě okouzlí každého hotelového hosta. Proč právě hotelová řada Bright? Cítíte tu vůni všude kolem nás – je svěží, jako letní limonáda.

AllServices Bright hotelové tělové mléko - 25 ml
8 Kč

Tělový krém 25 ml -  tělový krém z hotelové kosmetiky Bright má jemnou citrusovou vůni a je bez parabenů, silikonů a minerálních látek. Tento krém je v transparentní tubě a jeho neobvyklý design jistě okouzlí každého hotelového hosta. Proč právě hotelová řada Bright?

AllServices Bright hotelový sprchový gel - 25 ml
7 Kč

Sprchový gel 25 ml -  gel z hotelové kosmetiky Bright má jemnou citrusovou vůni a je bez parabenů, silikonů a minerálních látek. Tento sprchový gel je v transparentní tubě a jeho neobvyklý design jistě okouzlí každého hotelového hosta. Proč právě hotelová řada Bright?

AllServices Chladivý ručník 30 x 70 cm
242 Kč

Skvělý chladivý ručník nabízí dlouhotrvající chladící účinek v parném létě, při velké fyzické zátěži, při sportu nebo při lenošení na slunci. Chladivý ručník je schopný udržovat výrazně nižší teplotu než je teplota těla 2–4 hodiny a po celou dobu vám bude poskytovat úlevu od horka.

AllServices CIF Cream 500 ml
42 Kč

CIF Creme 500 ml – čistící krém bílý – NOVÁ RECEPTURA – síla kterou okamžitě poznáte. Cif je tak jemný, že nepoškrábe ani smalt či sklokeramiku.

AllServices Čistící hmota Super Clean na elektroniku
120 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čistící hmota Super Clean - je opravdovou revolucí v péči o vaši techniku. Čistící hmota je ideálním pomocníkem pro odstranění špíny a nečistot z míst, kam se běžné čistítí prostředky nedostanou. Unikátní věcička pro všechny odpůrce prachu a drobečků.

AllServices Dávkovač mýdla imitace dřevo - 500 ml
301 Kč

Dávkovač mýdla 500 ml - dávkovač mýdla je vyroben z kvalitního plastu, má dlouhou živitnost a svým designem v imitaci dřeva je vhodný do každého náročného interiéru. Dávkovač je vhodný do restaurací, škol nebo sportovních zařízení.

AllServices Dávkovač mýdla s dětským vzorem růžový - 350 ml
265 Kč

Dávkovač mýdla - dávkovač mýdla je vyroben z kvalitního plastu a má dlouhou životnost. Dávkovač je svým designem vhodný hlavně do škol a školek. Udělejte dětem radost a pořiďte jim tyto krásné dávkovač s dětským vzorem, aby měly radost a chtěly si dobrovolně mýt ruce.

AllServices Dávkovač mýdla s přihrádkou
59 Kč

Dávkovač mýdla – dávkovač mýdla nebo jaru s přihrádkou je vyroben z plastu a je vhodný do každé domácnosti. Položit ho můžete do kuchyně ke dřezu a mít tak jar s houbičkou vždy po ruce. Další vychytávkou je, že si na něj můžete odložit prstýnky a mít je tak při mytí nádobí v bezpečí.

AllServices Dávkovač mýdla s přihrádkou
71 Kč

Dávkovač mýdla – dávkovač mýdla s přihrádkou je vyroben z plastu a je vhodný do každé domácnosti. Položit ho můžete do kuchyně  ke dřezu a mít tak mýdlo s houbičkou, hadrem a kartáčem na nádobí vždy po ruce.

AllServices Drátěnka mikrovláknová Nancy
22 Kč

Drátěnka mikrovláknová Nancy 15 × 20 cm - velmi účinná a nepoškrábe čištěný povrch. Na jedné straně mikrovlákno, a na druhé straně drátěnka tvořená prošitým hliníkovým vláknem. Víceúčelový výrobek vhodný na kuchyně, koupelny, sklo, nábytek, zrcadla.

AllServices Drátěnka nerez 3 ks 15 g
18 Kč

DRÁTĚNKA NEREZ 3 ks – nerezová spirála, 2 ks + 1 ks zdarma v balení. Cena je uvedena za 1 balení 3 ks , karton obsahuje běžně 50 balení po 3 ks.

AllServices Dřevěný kompostér 120 x 120 cm - 850 l
761 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Komposter 850 l – vyrobený z integrovaných nehoblovaných prken a je vhodný pro kompostování odpadu z domácností a zahrádek. Velice snadná montáž bez použití nářadí. Kompostováním lze zužitkovat přes 30 % odpadu z domácnosti.

AllServices Držák mopu 40 cm Univerzal kapsový
339 Kč

Držák plochého mopu šíře 40 cm univerzal kapsový – držák mopu pro kapsové mopy. Jednoduchá manipulace díky magnetickému mechanizmu zalomení (sklopení mopu drží magnet). Nejlevnější kvalitní držák mopu.

AllServices Držák mopu 50 cm Univerzal kapsový
422 Kč

Držák plochého mopu šíře 50 cm univerzal kapsový - držák mopu pro kapsové mopy. Jednoduchá manipulace díky magnetickému mechanizmu zalomení (sklopení mopu drží magnet). Nejlevnější kvalitní držák mopu.

AllServices Držák mopu FLIPPER 40 cm mechanický
580 Kč

Držák mopu Flipper 40 cm - umožní spolu s vhodným ždímačem vytírat bez nutnosti sundávat návlek mopu z držáku a ždímat jej v ruce, tím vám urychlí a zpříjemní práci. Kvalitní provedení mopu je vhodné pro náročné využití. Držák mopu je vhodný pro návleky mopů s jazykem.

AllServices Držák mopu FLIPPER 50 cm mechanický
592 Kč

Držák mopu Flipper 50 cm – umožní spolu s vhodným ždímačem vytírat bez nutnosti sundávat návlek mopu z držáku a ždímat jej v ruce, tím vám urychlí a zpříjemní práci. Kvalitní provedení mopu je vhodné pro náročné využití. Držák mopu je vhodný pro návleky mopů s jazykem.

AllServices Držák padu ruční s kloubem na tyč 23 x 10 cm
96 Kč

Držák padu ruční s kloubem na tyč – ruční pad pro ruční čištění padem vhodné na čištění, drhnutí, leštění svislých ploch nebo v těsném prostoru koupelen, wc atd. Cena je za 1 ks. Balení běžně obsahuje 50 ks.

AllServices Držák padu s padem malý 9x15x2,3 cm
24 Kč

Držák padu s červeným padem komplet - skvělý pomocník pro ruční čištění. Vhodný na použití v těžce dostupných prostorech koupelen, wc nebo úzkých schodech. Červený pad je určen k mytí a drhnutí. Pad je na držáku pevně nalepen, standardně není určen na výměnu bez použítí lepení.&nbsp…

AllServices Držák zametacího mopu 60 cm (kloub)
103 Kč

Držak zametacího mopu 60 cm (kloub) – AKCE super cena – kvalitní profi držák zametacího mopu 60 cm, kombinuje se s návlekem zametacího mopu 60 cm a univerzální tyčí. Vhodné na vlhké a suché stírání větších prostor. Provedení se může mírně lišit.

AllServices Fleur hotelová koupací čepice - 1 ks
4 Kč

Koupací čepice -  koupací čepice z hotelové řady Fleur je složená do tvaru harmoniky s gumičkou a ja zabalena v krabičce s logem řady. Toto balení se hodí jako doplněk každé kosmetické sady. Proč právě hotelová řada Fleur?

AllServices Fleur hotelové mýdlo - 10 g
3 Kč

Mýdlo 10 g – mýdlo z hotelové kosmetiky Fleur má jemnou vůni bílého čaje a je zabaleno v mléčné matné fólii, což působí velmi jemně a elegantně. Mýdlo má nízkou gramáž a proto je pro hotel velmi ekonomické. Proč právě hotelová řada Fleur?

AllServices Fleur hotelové mýdlo kulaté - 20 g
4 Kč

Mýdlo 20 g – mýdlo z hotelové kosmetiky Fleur s jemnou vůní zeleného čaje je zabalené ve skládaném plisé papírku. Toto mýdlo v hedvábném papírovém obale bude na hotelové hosty působit velmi draze a elegantně. Proč právě hotelová řada Fleur?

AllServices Fleur hotelové tělové mléko - 10 ml
3 Kč

Tělové mléko 10 ml -  tělové mléko z hotelové řady Fleur má jemnou vůni bílého čaje. Toto mléko je v bílém sáčku a jeho neobvyklý nadčasový design jistě okouzlí každého hotelového hosta.

AllServices Fleur hotelové tělové mléko - 30 ml
7 Kč

Tělové mléko 30 ml -  tělové mléko z hotelové řady Fleur má jemnou vůni bílého čaje. Toto mléko je v bílé tubičce a jeho neobvyklý nadčasový design jistě okouzlí každého hotelového hosta. Proč právě hotelová řada Fleur?

AllServices Froté osuška 70 x 140 cm, 400 g/m2 - azurově modrá
117 Kč

Froté osuška 70 × 140 cm, 400 g/m2, praní na 60°C Kvalitní husté, froté osušky s bordurou, kvalitní barvy – nepouští, proto se hodí i do hotelového provozu. Froté osušky jsou vyrobeny z 100% bavlněného materiálu a díky tomu jsou velmi příjemné na omak.

AllServices Froté osuška 70 x 140 cm, 400 g/m2 - béžová
114 Kč

Froté osuška 70 × 140 cm, 400 g/m2, praní na 60°C Kvalitní husté, froté osušky s bordurou, kvalitní barvy – nepouští, proto se hodí i do hotelového provozu. Froté osušky jsou vyrobeny z 100% bavlněného materiálu a díky tomu jsou velmi příjemné na omak.

AllServices Froté osuška 70 x 140 cm, 400 g/m2 - bílá
109 Kč

Froté osuška bílá, 70 × 140 cm, 400 g/m2, praní na 60°C Kvalitní, husté froté ručníky s bordurou, kvalitní barvy – nepouští, proto se hodí i do hotelového provozu. Froté ručníky jsou vyrobeny z 100% bavlněného materiálu a díky tomu jsou velmi příjemné na omak.

AllServices Froté osuška 70 x 140 cm, 400 g/m2 - fialová
117 Kč

Froté osuška 70 × 140 cm, 400 g/m2, praní na 60°C Kvalitní husté, froté osušky s bordurou, kvalitní barvy – nepouští, proto se hodí i do hotelového provozu. Froté osušky jsou vyrobeny z 100% bavlněného materiálu a díky tomu jsou velmi příjemné na omak.

AllServices Froté osuška 70 x 140 cm, 400 g/m2 - oranžová
109 Kč

Froté osuška oranžová, 70 × 140 cm, 400 g/m2, praní na 60°C Kvalitní, husté froté ručníky s bordurou, kvalitní barvy – nepouští, proto se hodí i do hotelového provozu. Froté ručníky jsou vyrobeny z 100% bavlněného materiálu a díky tomu jsou velmi příjemné na omak.

AllServices Froté osuška 70 x 140 cm, 400 g/m2 - pistáciově zelená
114 Kč

Froté osuška pistáciově zelená, 70 × 140 cm, 400 g/m2, praní na 60°C Kvalitní, husté froté ručníky s bordurou, kvalitní barvy – nepouští, proto se hodí i do hotelového provozu. Froté ručníky jsou vyrobeny z 100% bavlněného materiálu a díky tomu jsou velmi příjemné na omak.

AllServices Froté ručník 50 x 100 cm, 400 g/m2 - azurově modrá
71 Kč

Froté ručník modrý, 50 × 100 cm, 400 g/m2, praní na 60°C Kvalitní, husté froté ručníky s bordurou, kvalitní barvy – nepouští, proto se hodí i do hotelového provozu. Froté ručníky jsou vyrobeny z 100% bavlněného materiálu a díky tomu jsou velmi příjemné na omak.