Alltoys Loď pirátská do vany
499 Kč 259 Kč

Červená loďka bude dělat dětem při koupání ve vaně jen tu nejlepší společnost. Naplněním přední části lodi se totiž jako kouzlem objeví pirát přímo u kormidla. Vylij vodu a pirát se opět schová. Nalij vodu na vrtulku a loďka začne zatáčet. Děti si tak užijí moře zábavy!

Alltoys Variabilní dráha 192 dílů s točnou
700 Kč 409 Kč

S touto autodráhou se děti nebudou nikdy nudit. Skládá se ze 192 dílků, které je možné poskládat do různých tvarů dráhy a neustále tak závodní okruh obměňovat. Součástí je také jedno auto.

Alltoys Teamsterz terénní jeep se zvukem a světlem
799 Kč 549 Kč

S tímto funkčním terénním vozidlem si děti užijí spoustu zábavy. Přední světla svítí a blikají a auto vydává zvuk motoru. Vepředu je naviják a v zadní části kufr s úložným prostorem.

Alltoys Teamsterz policejní stanice - tahač
1 300 Kč 779 Kč

Policejní stanice v podobě pojízdného tahače. Brázděte cesty tahačem, nebo jen rozložte návěs a plnohodnotně užívejte všech funkcí. Tahač je vybaven funkčním výtahem a doprovodnými zvukovými efekty, které věrohodně dokreslují atmosféru na cestě.

Alltoys Můj první tablet 2v1-40%
999 Kč 599 Kč

Akce

První tablet 2v1 pro ty nejmenší. Tablet může být použit samostatně, nebo dohromady s klávesnicí. Má edukativní funkci – děti se pomocí otázek a úkolů učí poznávat zvířátka, barvy, číslice, písmenka, tvary a další.

Alltoys Teamsterz 5 patrová garáž s 15 autíčky
2 000 Kč 1 349 Kč

Tento krásný 5 patrový garážový set ti poskytne nekončící zábavu. Jednotlivá patra jsou propojena rampami a funkčním výtahem. Garáž nabídne reálné detaily, odolný materiál a bezpečné zpracování okrajových částí.

Alltoys Interaktivní králíček Bany
999 Kč 899 Kč

Novinka

Interaktivní plyšový králíček Bany reaguje na zvuky pohybem a hýbáním ušima. Ale buď opatrný, pokud budeš na Bany volat příliš potichu. Nebo ho zmateš přílišným hlukem, vyděsí se a nebude reagovat.

Alltoys Ovladač Zip Zap TV

Alltoys Ovladač Zip Zap TV

Hodnocení: 4,7
500 Kč 349 Kč

Dětský televizní ovladač je skvělá didaktická hračka disponující 60 zvukovými efekty a 10 melodiemi. Poproruje dětskou zvídavost a rozvíjí motoriku a další dovednosti.

Alltoys Sparkle Girlz - Karavan obytný pro panenky
2 300 Kč 1 319 Kč

Panenka Sparkle Girlz se ve svém karavanu vydává na fantastickou dovolenou. Obytný přívěs disponuje ložnicí, obývacím pokojem i koupelnou s toaletou. Vše je plně vybavené. Navíc lze karavan přestavět na krásný domeček.

Alltoys Farmářský traktůrek
700 Kč 499 Kč

Tato herní sada představující farmu s farmářem v traktoru a se čtyřmi zvířátky na přívěsu dokáže dětem zahrát 40 tónů podle toho jaká část hračky je stisknuta.

Alltoys Vědecká elektro laboratoř 100+
1 700 Kč 1 099 Kč

Tato hra v podobě elektronické stavebnice vhodné od 8 let. Budete ohromeni zjištěním, co všechno se můžete naučit. Pokusy jsou koncipovány jako reálné elektronické obvody. Stavebnice vám umožní proniknout do světa elektrických součástek, obvodů a teorií.

Alltoys Trio set Tech Too - klíče, ovladač a telefon
1 000 Kč 869 Kč

Klíče, ovladač a telefon rozvíjejí jemnou motoriku, zvídavost a vnímání zvuku. Vždyť dítě chce dělat to co maminka a tatínek. Kvalitní a bezpečný plast. Zvukové a světelné efekty.

Alltoys Panenka Bambolina Flora s 50 českými slovy
1 000 Kč 699 Kč

Krásná panenka Bambolina Flora umí až 50 českých slov. Po stisknutí bříška začne povídat. Pojď si s ní hrát, poví ti například – Ahoj mami, Jsi tak krásná, Jsem šťastná, Mám tě ráda mami.

Alltoys Můj smartphone - CZ/SK/AJ
500 Kč 379 Kč

Děti rádi napodobují činnosti dospělých. Stejně jako oni, nyní mohou mít svůj vlastní dotykový telefon! Smartphone obsahuje 4 hry, které pomáhají dítěti rozeznávat čísla, barvy, názvy a zvuky zvířat.

Alltoys Šroubovací set - dopravní prostředky 5 ks
509 Kč

Šroubovací set je skvělým produktem pro rozvíjení dětské koordinace, motoriky a vizuálních schopností. Stimuluje dětskou představivost a zvyšuje rozvoj porozumění. Pomáhá rozeznat barvy a tvary. Rozvíjí kreativní myšlení.

Alltoys Klíče od auta Kooky
400 Kč 299 Kč

Klíče od auta pro nejmenší děti. Ty totiž klíče milují. Kooky se zvuky je ideální hračka pro rozvoj jemné motoriky a vnímání zvuku. Probouzí v dítětí přirozenou dětskou zvídavost.

Alltoys Tech set duo

Alltoys Tech set duo

Hodnocení: 4,8
800 Kč 419 Kč

První smartphone a klíče od auta i pro ty nejmenší. Telefon má 16 aktivních ikon na obrazovce. Při nečinnosti vám telefon zavolá sám od sebe. Na klíčích jsou 3 tlačítka, kterými můžete volit a pouštět různé zvuky.

Alltoys Nářadí velká sada s vrtačkou
350 Kč 299 Kč

Malí šikulové najdou v této velké sadě nářadí vše, co ke svému kutilství potřebují. Sada obsahuje spoustu druhů nářadí z kvalitního plastu, například vrtačku, pilku, kladívko, hasák a další náčiní.

Alltoys Variabilní dráha s dinosaury a tunelem 144 dílů
899 Kč 619 Kč

Vytvořte si vlastní expediční trať s touto variabilní autodráhou. Objevujte nové cesty, díky mnoha možnostem sestavení. Do trati můžete zakomponovat tajemný tunel, pravěká zvířata a stromy, vše je součástí balení.

Alltoys Auto RC Amphibious Crawler 4WD 1:12
1 700 Kč 1 499 Kč

Novinka

Terénní auto na dálkové ovládání bude bavit kluky malé i ty větší. Bugina na dálkové ovládání pistolového tipu, s nímž se auto snadno ovládá. Toto výkonné terénní auto nezastaví ani voda. Model je vyroben z odolného plastu a je vybaven dobrým odpružením a náhonem na všechna kola.

Alltoys Vlaková sada pro nejmenší
700 Kč 529 Kč

Vlaková sada pro nejmenší děti od 1 roku. Vláček je jako dělaný pro malé ručičky. Sada je pro větší potěšení z jízdy vybaven světelnými a 30ti zvukovými efekty. Součástí balení jsou dva nákladní vagóny.

Alltoys Můj první dvojjazyčný tablet
699 Kč 499 Kč

Dětský tablet česko-anglický obsahuje 6 her. Díky tabletu děti objeví zábavnou formou písmena, slova, naučí se své první písmeno, vyhláskují své první slovo nebo mohou poslouchat hudbu.

Alltoys Dětské vysílačky/telefony
1 000 Kč 559 Kč

Telefony jsou plně kompatibilní mezi sebou – můžete si spolu telefonovat dlouhé hodiny. Na dětském telefonu je zároveň interaktivní možnost učení čísel, zvířat, dopravních prostředků atd. Skvěle padnou do dětských ručiček.

Alltoys Skládací kelímky s kačenkou
300 Kč 219 Kč

Barevné skládací kelímky, které mohou holčičky a kluci od jednoho roku skládat na sebe, a to za zvukových efektů, kterých je celkem čtyřicet. Pět kelímků s potiskem zvířátek je zakončeno žlutou kačenkou na víčku. Hračka pomáhá rozvíjet motoriku a logické myšlení.

Alltoys Mikroskop 100/200/450X
499 Kč 399 Kč

Mikroskop s řadou příslušenství pro každého malého badatele. Zvětšení 100 x, 300 x nebo 450 x. Zrcátko obsahuje lampičku pro snadné pozorování i za horších světelných podmínek. Součástí balení je lupa, pinzeta, sklíčka, pipeta.

Alltoys Vědecká elektro laboratoř
1 200 Kč 709 Kč

Máte doma malého vědátora, který má snahu získávat neustále nové poznatky? Tato sada elektrických obvodů v podobě hry je tou správnou volbou. Budete ohromeni zjištěním, co všechno se můžete naučit. Vyzkoušejte všechny možnosti zapojení“

Alltoys RC pavouk - 4 kanálový
1 000 Kč 639 Kč

Že se nebojíte pavouků? Tak to jste ještě neviděli tuto Černou vdovu. Chlupatý pavouk dokáže své nohy rozpohybovat tak, že pohyb v před vypadá opravdu reálně. Vhodné pro děti od 6 let.

Alltoys Vesmírná sada 7 v 1
400 Kč 309 Kč

Novinka

Díky této sadě můžete postavit až 7 odlišných modelů s vesmírnou tématikou nebo tématikou robotů. Jednotlivé dílky spojíte velmi jednoduše a rychle bez lepidla nářadí pouhým zacvaknutím. Každý složený model se pohybuje různým způsobem.

Alltoys Korálky sada s písmenky
349 Kč 279 Kč

Novinka

Kreativní sada pro výrobu náramků z různých korálků. Každý den si můžeš vytvořit unikátní náramek dle své fantazie. Sada obsahuje paletu různých korálků, barevné přívěsky s písmeny a nití pro výrobu módních trendy doplňků.

Alltoys RC auto 1:18 rychlostní buggy - modrá
799 Kč 599 Kč

Novinka

Parádní RC autíčko v podobě bugyny v moderním designu. Tato rychlá buggy zaručeně udělá radost všem malým závodníkům. Má odpruženou nápravu a měkká gumová kolečka s dobrou přilnavostí. Díky tomu zvládne i lehký terén. Maximální rychlost auta je 15 Km/h.

Alltoys Hudební vláček

Alltoys Hudební vláček

Hodnocení: 4,6
599 Kč 419 Kč

Hudební vláček vydává zvuky jako opravdový vlak. Umí hrát 30 melodií, jezdit dopředu po kelejích a můžete u něj měnit posádku figurek ale i samotné vagonky. 6 kusů kolejí je součástí balení.

Alltoys Kolekce šperků
499 Kč 399 Kč

Malé parádnice si s touto sadou mohou vlastnoručně vyrábět nádherné originální šperky. Korálky a přívěsky na náramcích či náhrdelnících je možné obměňovat a vytvářet tak stále nové klenoty.

Alltoys Smartphone dotykový
450 Kč 369 Kč

Dětský dotykový smartphone se světlem. Mobil s 18ti ikonami na dotyk, 32 zvuky, 3 vyzváněcími tóny a automatickým zpětným voláním. Rozvíjí zvídavost, vnímání zvuku, objevuje příčiny a důsledky.

Alltoys Telefon pro nejmenší - modrá
249 Kč 209 Kč

Modrý mobilní telefon děti rychle zaujme a zabaví. Disponuje celkem 16ti tóny a blikajícím a světýlkem. Navíc má také zvukový efekt on/off při vypínání a zapínání.

Alltoys Jednorožec Sparkle Girlz - bílá/růžová
399 Kč 319 Kč

Tento krásný bílý jednorožec okouzlí každou malou princeznu. Namodralá hříva je tak heboučká na dotek, že se jí bude chtít dotýkat neustále. Láká k česání a zaplétání copánků. Kdo by mu dokázal odolat?

Alltoys Foťáček se světelnými a zvukovými efekty
399 Kč 309 Kč

Zahraj si na skutečného fotografa! Po stisku tlačítka uslyšíš zvuk fotoaparátu. Na obrázku uvidíš opravdová zvířátka, jako je lev, papoušek, slon, hroch, liška a jiná zvířátka. Hračka hraje 10 příjemných melodií.

Alltoys Sada kouzel – Fantastická Magie Oslnivé triky
270 Kč 239 Kč

Kouzelnická sada nabízí k naučení 25 kouzel a triků. Kouzla jsou lehce naučitelná a publikum zaručeně uchvátí. S instruktážní knihou a popisem krok za krokem vše snadno zvládnete. Rekvizity ke kouzlení jsou součástí balení.

Alltoys Teamsterz přeprava policejní helikoptéry
1 800 Kč 1 239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Unikátní policejní tahač s prostorným podvalníkem, na který lze umístit policejní auto a vrtulník. Zapněte houkačky, aby vám ostatní auta uvolnili prostor. Vzlétněte s vrtulníkem a udělejte vzdušný průzkum.

Alltoys Sada kouzel – Fantastická Magie Pokročilé triky
270 Kč 229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kouzelnická sada nabízí k naučení 25 kouzel a triků. Kouzla jsou lehce naučitelná a publikum zaručeně uchvátí. S instruktážní knihou a popisem krok za krokem vše snadno zvládnete. Rekvizity ke kouzlení jsou součástí balení.

Alltoys Kuchyňský set 3 v 1
699 Kč 649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velký kuchařský set 3 v 1 v praktickém cestovním kufříku na kolečkách pro malé kuchtíky. Z kufru se dá snadno udělat kuchyňka. V balení malí kuchaři naleznou všechny nezbytné doplňky. Kufr je vybaven vysouvací rukojetí a kolečky pro snadnou přepravu.

Alltoys Telefon pro nejmenší - červená
250 Kč 209 Kč

Červený mobilní telefon děti rychle zaujme a zabaví. Disponuje celkem 16ti tóny a blikajícím a světýlkem. Navíc má také zvukový efekt on/off při vypínání a zapínání.

Alltoys Mikroskop sada v kufříku
1 800 Kč 1 259 Kč

Tato sada s mikroskopem rozšíří dětem vědomosti a zájem o vědu a zároveň je zabaví na dlouhé hodiny. Se třemi zvětšeními 200×, 600×, 1200× mohou ze svého pokoje zkoumat celý svět.

Alltoys Motor V8 model – CONNEX
2 000 Kč 1 849 Kč

Stavebnice funkčního modelu spalovacího motoru Vám díky průhledným plochám přiblíží, jak se části uvnitř pohybují a jakou na sebe mají návaznost. Nejen že stavebnice děti zabaví, ale zároveň také poučí.

Alltoys Teamsterz policejní helikoptéra se zvukem a světlem
599 Kč 559 Kč

Dej se k policii a vydej se s touto policejní helikoptérou na hlídku do oblak. Vrtulník svítí a vydává zvuky, tak bude na lovu zločinců k nepřehlédnutí. Mezi padouchy vzbudí zaslouženě rozruch, když se ukáže.

Alltoys Variabilní dráha s dinosaury a tunelem 104 dílů
699 Kč 379 Kč

Variabilní dráha s dinosaury a tunelem, která má 104 dílů, je ideální na polodivoké hrátky ve světě dětské fantazie. Součástí sady je jedno autíčko, tunel, 3 pravěká zvířata a jiné doplňky. Dráhu lze velice snadno sestavit i složit, což jistě ocení každý rodič.

Alltoys Jednorožec Sparkle Girlz - růžová/fialová
399 Kč 319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento krásný bílý jednorožec okouzlí každou malou princeznu. Namodralá hříva je tak heboučká na dotek, že se jí bude chtít dotýkat neustále. Láká k česání a zaplétání copánků. Kdo by mu dokázal odolat?

Alltoys 1802AHMS Nářadí s vrtačkou
400 Kč 359 Kč

Novinka

Sada nářadí s vrtačkou v bedýnce s uchem, je ideální doplněk pro každého malého kutila. Sada je v praktickém kufříku pro snadný úklid a přenášení. Sada kromě vrtačky, klíčů, pilky a kladiva obsahuje spoustu doplňků, které se budou hodit v každé dílně.

Firma Alltoys v současnosti patří mezi významné obchodní firmy na území bývalého Československa a co je vzácné s ryze českým a slovenským kapitálem.

Posláním firmy ALLTOYS je: Uspokojování potřeb zákazníků-rodičů s dětmi výrobky a službami ve všech regionech České a Slovenské republiky.

Firma Alltoys v současnosti patří mezi významné obchodní firmy na území bývalého Československa a co je vzácné s ryze českým a slovenským kapitálem.

Posláním firmy ALLTOYS je: Uspokojování potřeb zákazníků-rodičů s dětmi výrobky a službami ve všech regionech České a Slovenské republiky.