Alpengaudi Bob plastový AlpenBambino
899 Kč 539 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní dětský bob pro 1 jezdce. AlpenGaudi Bob plastový AlpenBambino je vyroben z odolného materiálu a je konstruován s ohledem na maximální bezpečnost. Bob je vybaven bezpečnostním pásem a má protiskluzové sedátko. Dobrá stabilita je zajištěna nízkým těžištěm a širokými skluznicemi lyžin.

Alpengaudi Kluzák na sníh AlpenZipfel
969 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní kluzák vhodný i pro dospěle. Alpengaudi Kluzák na snih AlpenZipfel je vyroben z velmi odolného plastu, díky kterému má nosnost až 100 kg. Sedátko kluzáku je měkčené a protiskluzové pro pohodlnou a bezpečnou jízdu.

Alpengaudi Bob plastový AlpenSpider
399 Kč 379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní dětský bob. AlpenGaudi Bob plastový AlpenSpider je vyroben z odolného materiálu a je vybaven 2 pákami na brzdění. Výhodou bobů je integrované vysouvací lano s rukojetí pro pohodlné tahání. Bob má zvýšené opěrátko, které zajišťuje větší pohodlí a lepší bezpečnost při jízdě.

Alpengaudi Bob plastový AlpenSpace s volantem
1 499 Kč 1 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Moderní dětský bob. AlpenGaudi Bob plastovy AlpenSpace s volantem je vyroben z odolného plastu. Dobrá ovladatelnost je zajištěna 2 plastovými lyžinami a brzdnou pákou vedle volantu. Boby jsou vybaveny integrovaným tažným lanem s rukojetí.