10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Anda Seat Phantom 3, bílá Anda Seat Phantom 3, bílá
Anda Seat Phantom 3, bílá

Herní židle, ergonomická. Prostorné a pohodlné sedadlo. Zádová opěrka Comfort Tech s náklonem o 90 až 160° + možnost uzamknutí. Měkká, hladká a odolná koženka – PVC kůže. Rychlé a snadné sestavení. Plynový píst SGS 4.třídy. Bederní XL polštář.

můžete mít 12.12.

Anda Seat Kaiser 2, černá Anda Seat Phantom 3, bílá
Anda Seat Kaiser 2, černá

Herní židle velikosti XL vyrobena tak, aby vydržela; odolná pěna a PVC kůže. Zdraví nezávadný materiál, bez zápachu a škodlivin. Ocelová konstrukce, hydraulický plynový píst třídy 4, základna z vysoce pevného hliníku. Krční a bederní polštář s vysokou hustotou. Nastavitelná opěrka zad s 4 režimy.

můžete mít 12.12.

Anda Seat Kaiser 2, hnědá Anda Seat Phantom 3, bílá
Anda Seat Kaiser 2, hnědá

Herní židle velikosti XL vyrobena tak, aby vydržela; odolná pěna a PVC kůže. Zdraví nezávadný materiál, bez zápachu a škodlivin. Ocelová konstrukce, hydraulický plynový píst třídy 4, základna z vysoce pevného hliníku. Krční a bederní polštář s vysokou hustotou. Nastavitelná opěrka zad s 4 režimy.

můžete mít 12.12.

Anda Seat Kaiser 3, XL, růžová Anda Seat Kaiser Series 3 Premium Gaming Chair - XL
Anda Seat Kaiser 3, XL, růžová

Herní židle, velikost XL. Vyrobena tak, aby vydržela; odolná pěna a PVC kůže. Nezávadný materiál, žádný zápach ani škodlivé látky. Příjemný a hebký povrch. Pěna vysoké hustoty. Vestavěná 4cestná bederní podpora. Magnetický polštář na hlavu. Snadno výměnné magnetické 4D područky.

můžete mít 12.12.

Anda Seat T-Pro 2 Premium Gaming Chair - XL Anda Seat Kaiser Series 3 Premium Gaming Chair - XL
Anda Seat T-Pro 2 Premium Gaming Chair - XL

Tato herní židle disponuje textilním potahem a houpací mechanismem. Je vybavena bederní opěrkou, výškově nastavitelná a s možností rotace vrchní části. 4D Područky. Sedák obsahuje balanční prvky a výplň z paměťové pěny. Konstrukce židle je kovová, disponuje hliníkovým křížem a pogumovanými kolečky.

můžete mít 14.12. - 15.12.

Anda Seat Kaiser Series 3 Premium Gaming Chair - XL Anda Seat Kaiser Series 3 Premium Gaming Chair - XL
Anda Seat Kaiser Series 3 Premium Gaming Chair - XL

Tato herní židle ve velikosti XL je navržena tak, aby byla odolná a vydržela dlouhodobé používání díky použití kvalitní pěny a PVC kůže. K dispozici je také vestavěná bederní podpora a magnetický polštář na hlavu. 4D Područky lze snadno vyměnit díky magnetickému systému.

můžete mít 14.12. - 15.12.

Anda Seat Kaiser Series 3 Premium Gaming Chair - L Anda Seat Kaiser Series 2 Premium Gaming Chair - XL
Anda Seat Kaiser Series 3 Premium Gaming Chair - L

Tato herní židle ve velikosti L je navržena tak, aby byla odolná a vydržela dlouhodobé používání díky použití kvalitní pěny a PVC kůže. K dispozici je také vestavěná bederní podpora a magnetický polštář na hlavu. 4D Područky lze snadno vyměnit díky magnetickému systému.

můžete mít 14.12. - 15.12.

Anda Seat Kaiser Series 2 Premium Gaming Chair - XL Anda Seat Kaiser Series 2 Premium Gaming Chair - XL
Anda Seat Kaiser Series 2 Premium Gaming Chair - XL

Tato herní židle disponuje koženým potahem a houpací mechanismem. Vybavena bederní a krční opěrkou, výškově nastavitelná a s možností rotace vrchní části. 4D Područky. Sedák a opěradlo obsahuje výplň z paměťové pěny. Konstrukce židle je kovová, disponuje hliníkovým křížem a pogumovanými kolečky.

můžete mít 14.12. - 15.12.

Anda Seat Chair Mat podsedák Anda Seat Kaiser Series 2 Premium Gaming Chair - XL
Anda Seat Chair Mat podsedák

Tento polštář je vyroben z kvalitních a pohodlných materiálů, které zahrnují 100% přírodní bambusové dřevěné uhlí. Materiál je netoxický a ekologický. Polštář má rozměry 45,7 × 45,7 cm a je navržen s protiskluzovou texturou na zadní straně.

můžete mít 14.12. - 15.12.

Anda Seat Phantom 3 Premium Gaming Chair - L Anda Seat Shadow Warrior Premium Gaming Table
Anda Seat Phantom 3 Premium Gaming Chair - L

Tato herní židle nabízí ergonomický design s prostorným a pohodlným sedadlem. Zádová opěrka Comfort Tech umožňuje náklon o 90 až 160° a také možnost uzamknutí. Kromě toho, koženka vyrobená z PVC materiálu je měkká, hladká a odolná. Židle se rychle a snadno sestaví. Je vybavena bederním polštářem.

můžete mít 14.12. - 15.12.

Anda Seat Shadow Warrior Premium Gaming Table Anda Seat Shadow Warrior Premium Gaming Table
Anda Seat Shadow Warrior Premium Gaming Table

OBNOVTE SVÉ PRACOVNÍ MÍSTO Futuristický herní stůl navržený speciálně pro e-sportovce. Všechno je promyšleno do detailu, od rádia stolu po organizaci chytrého uskladnění kabelů. Shadow Warrior – opravdové bojiště, na kterém máte jasnou výhodu.

můžete mít 14.12. - 15.12.

Anda Seat T Pro 2, černá/modrá Anda Seat Shadow Warrior Premium Gaming Table
Anda Seat T Pro 2, černá/modrá

Herní židle vyrobena tak, aby vydržela; odolná pěna a lněná tkanina. Nezávadný materiál, bez zápachu a škodlivých látek. Ocelová konstrukce, hydraulický plynový píst třídy 4, základna z vysoce pevného hliníku. Nastavitelná opěrka zad s 5 režimy, 90–160°. 4D područky. Ergonomický design. 

Produkt se již neprodává

Anda Seat Terminator Premium Gaming Table - RGB Black Anda Seat Terminator Premium Gaming Table - RGB Black
Anda Seat Terminator Premium Gaming Table - RGB Black

OBNOVTE SVÉ PRACOVNÍ MÍSTO Úspěšné vytvoření každého pracovního místa začíná správnou základnou – Počítačový stůl s elektricky nastavitelnou výškou Anda Seat Terminator RGB. Jeho ergonomie a funkčnost mají nezpochybnitelný vliv na váš komfort a produktivitu během práce a hry.

můžete mít 14.12. - 15.12.

Anda Seat Wind Seeker Premium Gaming Table - Black Anda Seat Terminator Premium Gaming Table - RGB Black
Anda Seat Wind Seeker Premium Gaming Table - Black

Úspěšné vytvoření každého pracovního místa začíná správnou základnou – Počítačový stůl Anda Seat Wind Seeker Black. Jeho ergonomie a funkčnost mají nezpochybnitelný vliv na vaši pohodlnost a produktivitu během práce a hry.

můžete mít 14.12. - 15.12.

Čínská společnost zaměřená na výrobu herních židlí. Působí ve Spojených státech, Kanadě, Spojeném království, Evropě, Austrálii a Asii, se sídlem v Shenzhenu. Židle Andaseat jsou volbou pro esport týmy jako jsou Natus Vincere, EXCEL, Fnatic atd.